دانلود بازی کامپیوتر Linelight

معماها و پی بردن به راه حل یکی از جذابترین جنبه های بازی های ویدئویی بشمار می آید . Linelight یکی از زیباترین و نوآورانه ترین بازی های ماجرایی است که توانایی های شما را در حل پازل به چالش می کشد . بازی از یک نقطه نورانی آغاز می گردد و در نهایت به نقطه ای بی فروغ ختم می شود . در طول مراحل باید کوتاهترین مسیر را برگزیده و به سرعت به مقصد مورد نظر بروید اما به همین سادگی ها نخواهد بود . یکسری موانع پیش روی شماست که با انتخاب بهترین گزینه قادر به پشت سرگذاشتن آنها خواهید بود .

سایر توضیحات : Linelight یکی از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط کمپانی My Dog Zorro طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . در نگاه اول , قرار دادن خطوط در یک مسیر کار ساده ای به نظر میرسد اما اینطور نیست . گیم پلی بازی بسیار ساده و قابل درک بوده و به تدریج با عناصر ترکیبی نیز آشنا خواهید شد , عناصری که با پشت سر گذاشتن مراحل به تدریج افزایش می یابند و برای حل هرکدام از آنها , ارائه یک راه حل جدید نیاز خواهد بود . هیچ دکمه ای برای پرش وحود ندارد . تنها راه گذر از مراحل , نحوه تفکر شما برای حل مسئله خواهد بود . بیش از 6 ساعت گیم پلی , حل بیش از 250 پازل منحصر به فرد در 6 جهان متفاوت , کاوش پیچیدگی های جهان موجود در بازی برای کشف چالش های مخفی و موسیقی متن گوشنواز تنها بخشی از ویژگی های بازی بشمار می آید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Linelight

مشخصات بازی Linelight :

نام بازی : Linelightپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : My Dog Zorroمنتشر کننده : My Dog Zorroسبک بازی : اکشن و ماجرایینوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

Linelight

لینک دانلود