تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Ling نسخه PLAZA

چه چیزی شما را به سمت جلو حرکت می دهد ؟ در دنیای LING تنها مشت می تواند سرنوشت را شکست دهد و تنها شمشیر می تواند زنجیر ها را از هم جدا سازد . حتی اگر این بدان معنا باشد که یک سفر انفرادی در راه است ، تصمیم شما برای رسیدن به آن محل ، با تلاش شما رابطه مستقیم خواهد داشت . LING یک بازی اکشن ماجراجویی با سبک هنری منحصر به فرد است . مرد جوان ما فقط از طریق جهان ویران شده عبور می کند تا به مکان نهایی دسترسی پیدا کند ، علی رغم جهل با چالش هایی که در مسیر وجود خواهد داشت ، دست و پنجه نرم می کند . LING نام و تلفظ یک شخصیت چینی است .

سایر توضیحات : Ling یکی از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط کمپانی Chautauqua Software طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . پشتیبانی از بخش سینکل پلیر ، صحنه های بازی اکشن و متمرکز بر روی حال و هوای بازی ، سیستم نبرد منحصر بفرد ، لذت مبارزه با شمشیر و مشت ، امکان استفاده از مهارت و استراتژی و وجود دشمنان و BOSS های مختلف با سبک های نبرد متفاوت تنها بخشی از ویژگی های بازی را شامل می شود .

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

Ling Center

مشخصات بازی Ling :

نام بازی : Lingپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Chautauqua Softwareمنتشر کننده : Chautauqua Softwareسبک بازی : اکشن و ماجراییامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Ling

لینک دانلود