تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Lionheart Legacy of the Crusader نسخه GOG

داستانی با اصالت که در زمانی متفاوت بیان شده است ، شما با کاراکتر هایی همچون  Leonardo da Vinci ، Gallileo و Shakespeare ملاقات خواهید کرد  ، این بازی نقش آفرینی عنوانی است که به این زودی فراموش نخواهد شد .در قرن دوازدهم اتفاقی عجیب غریب به وقوع می پیوندد ، این اتفاق عجیب و غریب باعث می شود تا جادو  و ارواح آزاد شوند و در نتیجه زمینی که در زمان قرون وسطا می شناختید کاملا تغیر می کند . دنیایی  که توسط ارواح و نیرو های جادویی به چالش کشیده شده است ، شما باید متحدان جدید پیدا کنید ، مبارزه های خودتان را آغاز کنید تا سرنوشت مطلوب را برای خود رقم بزنید .برای مردم عادی ، جادو چیزی بود که همواره مایه ی وحشتشان شده بود و از نظر ان ها چیزی بود که همواره شیاطین از آن استفاده می کردند.شما می توانید از میان  Feraklin ، Sylvant ، Demonkin ، یا Human Pureblood  قهرمانی انتخاب کنید و به یکی از جبهه های موجود در بازی بپیوندید ، در اروپای قرن شانزدهم ماجراجویی کنید ، اروپایی که توسط جادو تغیر کرده است ، شما حتی با کاراکتر هایی همچون گالیله و لئوناردو دا وینچی  ملاقات خواهید کرد .

سایر توضیحات :این  بازی  داستانی با اصالت را در دوره ی تاریخی متفاوتی بیان می کند ، شما در اروپا ماجراجویی می کنید در حالی که اروپای قرون وسطی با آنچه شما انتظار دارید متفاوت است ، این تفاوت ها به دلیل اتفاقاتی جادویی بوجود آمده اند  ، کاراکتر هایی همچون گالیله ، لئوناردو دا وینچی و شکسپیر را در بازی می توان مشاهده کرد . این بازی را می توان یکی از زیبا ترین عناوین نقش آفرینی و ماجرایی دانست در حالی که کم تر به آن اشاره شده است . بدون شک این بازی می تواند تجربه ای جدید و متفاوت برای شما پدید بیاورد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید* *دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

دانلود بازی نقش افرینی ماجرایی کامپیوتر دانلود بازی کامپیوتر Lionheart Legacy of the Crusader جدید

مشخصات بازی   Lionheart Legacy of the Crusader:

نام بازی : Lionheart Legacy of the Crusaderپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2003شرکت سازنده : Reflexive Entertainmentمنتشر کننده : Interplay Entertainment Corp.سبک بازی :ماجرایی ، نقش آفرینینوع فایل : ISOلینک مرتبط : steam

Lionheart Legacy of the Crusader

لینک دانلود