تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Lithium Inmate 39 نسخه PLAZA

معماها و حل یک معمای پیچیده همیشه یکی از کارهای جذاب برای انسان ها بوده است . در طول تاریخ معماها به شکل های مختلفی وارد زندگی انسان ها شده اند و ما نیز که به این معقوله بسیار علاقه مند می باشیم همیشه بدنبال راه حلی برای حل کردن معماهایی که به آنها برخورد می کنیم بوده ایم ، در واقع این حس کنجکاوی به مغز انسان باز می گردد زیرا مغز انسان در برخورد با پدیده های ناشناخته بدنبال راه حلی برای انها و یافتن جواب آنها می باشد . امروزه معماها به شکل پازل های بسیار پیچیده برسر راه ما قرار می گیرند که طرفداران بسیاری نیز دارند . دنیای بازی های رایانه ای نیز استفاده زیادی از پازل ها و معماها در سبک های مختلف می برند . بازی رایانه ای Lithium Inmate 39 یکی از همین بازی ها می باشد که با ترکیب سبک استراتژی و اکشن موفق به خلق یکی از بازی های زیبای این سبک شده است .

سایر توضیحات : بازی رایانه ای Lithium Inmate 39 در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Canu Arts ساخته شده است . بازی رایانه ای مذکور یک بازی ترسناک می باشد که با استفاده از المان های بازی های ماجراجویی و استراتژی ساخته شده است و موفق شده است که این سبک را وارد مرحله جدیدی کند . داستان این بازی در رابطه با یک بیمار روانی می باشد که در حال تلاش به بازگشت به وضعیت طبیعی خود می باشد . گیم پلی این بازی متمرکز بر روی پازل های قدرتمند و المان های بازی های پلتفرمر می باشد . بازی رایانه ای Lithium Inmate 39 در تاریخ 25 اکتبر 2016 منتشر شده و موفق به کسب نمره 63% شده است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Lithium Inmate 39

مشخصات بازی Lithium Inmate 39 :

نام بازی : Lithium Inmate 39پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Canu Artsمنتشر کننده : Canu Artsسبک بازی : ترسناکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam

Lithium Inmate 39

لینک دانلود