دانلود بازی کامپیوتر LogicBots بهمراه تمام آپدیت ها

شما یک دانشجوی رباتیک می باشید که تجربه بسیار زیادی در زمینه ساخت ربات ها دارید اما هیچ گاه در زندگی خود موقعیت مناسب برای ساخت ربات ها شگفت انگیر و نشان دادن خود نداشته اید و این امر همیشه باعث ناراحتی شما شده است ، تا اینکه روزی یکی از بزرگترین کمپانی های رباتیک جهان اسپانسر برگذاری یکی از بزرگترین مسابقت رباتیک جهان می شود و شما به عنوان یکی از شرکت کنندگان این مسابقات وارد آن می شوید و ربات اولیه خود را برای مرحله پذیرش می فرستید ، در کمال تعجب شما به عنوان یکی از شرکت کنندگان اولیه این مسابقات وارد مسابقه می شود و باید خود را برای رقابت با بزرگترین طراحران ربات جهان اماده کنید . آیا فکر می کنید که از پس این کار بر می آیید ؟

سایر توضیحات : بازی رایانه ای LogicBots یک بازی در سبک شبیه ساز می باشد که در سال 2016 توسط کمپانی مستقل Incandescent Games ساخته شده است ، بازی مذکور شما را در نقش یک ربات ساز جوان قرار می دهد که در یکی از بزرگترین مسابقات رباتیک جهان شرکت کرده است . گیم پلی این بازی را می توان شبیه سازی از ساخت ربات ها دانست در این بازی شما باید با سرهم کردن قطعات ربات ها و همچنین سرهم کردن مدارهای التریکی مناسب ربات خود را فعال کنید ، نکته قابل توجه در این بازی این است که در کنار تمام این موارد ربات شما باید یک ربات خاص نیز باشد . بازی رایانه ای LogicBots در تاریخ 22 سپتامبر 2014 منتشر شده است و موفق به کسب نمره 93% از وبسایت استیم شده است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

*توجه کنید که حتما فیلم آموزش نصب را با نرم افزار Media player Classic مشاهده نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر LogicBots بهمراه تمام آپدیت ها

مشخصات بازی LogicBots :

نام بازی : LogicBotsپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Incandescent Gamesمنتشر کننده : Incandescent Gamesسبک بازی : شبیه سازنوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam

LogicBots

لینک دانلود