تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Lotia نسخه TiNYiSO

O’Meara خیال پرداز و همراهانش که ممکن است تنها به عنوان خدمه کشتی دزدان دریایی با توانایی های منحصربفرد شناخته شوند و تا به امروز تنها با تنظیم بادبان بر اقیانوس Lotia حکمرانی می نمودند , آیا می توانند جامعه محاصره شده خود را از چنگال Dominion مخوف رهایی بخشند ؟ همه خدمه می دانند برای آنکه اهدافشان محقق شود باید از جان خود بگذزند زیرا دیگر تحمل چنین وضعیتی ممکن نیست . سرنوشت تمامی خیال پردازان Lotia به شما و تصمیماتتان وابسته است . تقریبا تمامی جوانب بازی بر دوش ما خواهد بود , کسب مهارت ، قدرت و هوش برای هدایت ریف و حزب او در سراسر جزایر Lotia , جلوگیری از درگیری های مرگبار , نبرد برای پیروزی در برابر تصورات عجیب و غریب و تصمیم گیری های سرنوشت ساز برای همه کسانی که رویاهای خود را در طول این سال های زجرآور از دست داده اند .

سایر توضیحات : Lotia یکی از بازی های سبک نقش آفرینی است که توسط کمپانی Crayon Ponyfish, LLC طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . ماجراجویی در Lotia فهمیدن حقایق و چشیدن تلخی هاست . بیش از 250 نقشه منحصر به فرد با طراحی زیبا , بازی مبتنی بر مبارزه با استفاده از شخصیت های مختلف و مجموعه ای از مهارت های فردی , بیش از 15 ساعت گیم پلی , بیش از 125 دشمن , بیش از 125 صفحه از افسانه ها و روایات قومی در جهان و تاریخ و پشتیبانی از کنترلرهای Xbox 360 تنها بخشی از ویژگ های بازی را شامل می شود .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Lotia نسخه TiNYiSO

مشخصات بازی Lotia :

نام بازی : Lotiaپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Crayon Ponyfish, LLCمنتشر کننده : Crayon Ponyfish, LLCسبک بازی : نقش آفرینینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Lotia

لینک دانلود