تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Loyalty and Blood Viktor Origins نسخه DARKSiDERS

پس از گذشت چندین سال از ترک خانواده اش برای غلبه بر جهان فراتر ، ویکتور به خانه بازمی گردد ، خانه ای که دیگر حضور مادرش را در آن حس نخواهد کرد . برادرش ، زین در طول سال های نبود او ، توانسته فرمانده لژیون ها شود . در روزهای اخیر ، به دلیل جایگاهی که زین دارد ، انتقادهای بسیاری برعملکرد او وارد آمده و همین موضوع باعث شده تا او تحت فشار زیادی قرار گیرد . ویکتور تصمیم میگرد تا هرطور شده به لژیون ها بپیوندد و از برادر خود به هر طریقی ، حمایت کند . با این حال ، مدت کوتاهی پس از پیوستن او ، زنجیره ای از حوادث شروع به گسترش می کند که برای همیشه چهره Overworld را تغییر خواهد داد . گاهی چیزهای کوچک ، بی ارزش بنظر میرسند اما زمانی که خون براه افتد ، وفاداری ارزش بیشتری نسبت به طلا دارد .

سایر توضیحات : Loyalty and Blood Viktor Origins یکی از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط کمپانی Shorebound Studios طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . روایت داستانی جذاب ، بیش از 90 ماموریت هر کدام با چالش های منحصر به فرد ، بیش از 40 سلاح قابل ارتقا و تکه های زرهی نادر ، کاوش در جهان اطراف ، کشف اتاق های مخفی و بسیاری موارد دیگر تنها بخشی از ویژگی های بازی را شامل می شود .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

Loyalty and Blood Viktor Origins Center

مشخصات بازی Loyalty and Blood Viktor Origins :

نام بازی : Loyalty and Blood Viktor Originsپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Shorebound Studiosمنتشر کننده : Shorebound Studiosسبک بازی : اکشن و ماجراییامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

Loyalty and Blood Viktor Origins

لینک دانلود