تبلیغات
تبلیغات

معرفی بازی کامپیوتر LSDriver 2

بازی LSDriver 2 ، حال نوبت اوست ! توهمی ترین اردکِ دنیا : Punk Duck !!  شما در این سفر از همراهی با  دوست خود Psicodelic Bunny لذت می برید. شما می توانید چرخ های خود را افزایش یا کاهش دهید تا متغیر های بیش تری برای بازی کردن با فیزیک داشته باشید، یک بازی با فیزیک واقعی ، ماجراجویی های فراوان ، پیام های مخفی و تصاویری مجذوب کننده که بازی کردن را به چالشی بزرگ تبدیل می کند ، همیشه راهی جدید برای تجربه ی محیط این بازی وجود خواهد داشت .

سایر توضیحات : بازی دارای مراحل متعدد و ماجراجویی های مهیج خواهد بود در حالی که فیزیک بازی به حقیقت نزدیک است .درون بازی پیام های مخفی وجود دارد که باید آن ها را کشف کنید، تصاویری هیپنوتیزم کننده که بر روی احساسات شما تاثیر می گذارند ! این بازی یک ماجراجویی بسیار خنده آور خواهد بود .هنگام تصادف خرگوش و اردک داستان اعضای بدن خود را از دست می دهند که شباهتی به Happe Wheels دارد .سعی شده تا مراحل بازی خلافانه باشند و از نظر فیزیک خلاقیت های مناسبی در بازی وجود دارد پس این بازی یکی از باحال ترین راه ها برای جشن گرفتن با دوستان است در حالی که هیچ وقت گیمپلی یکنواخت نمی شود ، شما می توانید با دوستان خود به صورت چند نفره ی محلی ساعت ها از وقت خود را در این بازی بگذرانید ، چرخ های خود را افزایش داده یا کاهش دهید تا قوانین فیزیک را به بازی بگیرید . بازی با موسیقی های rock n roll آمیخته شده تا حس بهتری به بازیکنان بدهد .سازنده ی بازی    تمام سعی خود را کرده تا جو این بازی را به بازیکنان آن منتقل کند و برای این کار از موسیقی های rock n roll و گرافیک منحصر بفردی استفاده کرده .بازی از دسته پشتیبانی می کند  و قابلیت Split Screen دارد .

*در صورت انتشار اطلاعات تکمیلی این پست آپدیت خواهد شد*

LSDriver.2.www.download.ir.screen111

مشخصات بازی LSDriver 2:

نام بازی : LSDriver 2پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار :2017شرکت سازنده :Manic Mind Game Labمنتشر کننده : Manic Mind Game Labسبک بازی : مسابقه ای ، مستقل ، شبیه سازی ، غیر حرفه ای ، اکشننوع فایل : ISOلینک مرتبط :STEAM

LSDriver 2

لینک دانلود