دانلود بازی کامپیوتر Major Minor Complete Edition نسخه HI2U

Major Minor Complete Edition یکی از بازی های سبک ماجرایی ، نقش آفرینی و شبیه ساز است که توسط کمپانی Klace طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Tall Tail Studios برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . موجی از قتل و خودکشی در کشور به راه افتاده و شرایط مرموزی حکمفرماست . در این بازی شما به عنوان یکی از دو شخصیت خوش شانس به ایفای نقش می پردازید ، برندگان مسابقه بزرگ که افتخار همراهی با گروه بین المللی پاپ نصیبشان شده است . اما زمانی که شما برای آغاز تور جهانی در توکیو شروع به انجام فعالیت های آماده سازی می کنید ، حوادث به سرعت تشدید می شوند . شما هیچ حق انتخابی ندارید جز کاوش در قلمرویی خطرناک که همه به دنبال حقیقت هستند و دوست دارند تا از حقایق این مرگ مبهم پرده برداشته شود .

سایر توضیحات : حقیقتی که ارتباط های ناهنجاری را با جهانی دیگر برقرار کرده و باعث شده است تا ساکنان به فکر نجات خود باشند و مکانی امن برای خود پیدا نمایند . شما نجات دهنده هستید و عملکر شما می تواند نوید یک آینده روشن را بدهد . روایت داستانی جذاب با الهام از چندین رمان ، 30 کاراکتر و امکان تعامل با آنها ، تحکیم دوستی ها به وسیله یک سیستم  عمق محبتی ، وجود سیستم SMS و امکان ارسال و دریافت پیام های متنی به شخصیت های مختلف ، تعدد انتخاب های مختلف ، وجود پایان های مختلف ، پشتیبانی از تمامی کنترلرها و بیش از 130 اچیومنت تنها بخشی از ویژگی های منحصر به فرد بازی می باشد .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Major Minor Complete Edition نسخه HI2U

 

مشخصات بازی Major Minor Complete Edition :

نام بازی : Major Minor Complete Editionپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Klaceمنتشر کننده : Tall Tail Studiosسبک بازی : ماجرایی ، نقش آفرینی و شبیه سازنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

Major Minor Complete Edition

لینک دانلود