تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Marvel vs Capcom Infinite نسخه کرک شده CPY

به روز رسانی :

1396/07/10 نسخه کم حجم FitGirl اضافه شد.

نبرد حماس مابین دوگروه ختلف از دودنیای مختلف باری دیگر بازگشته است تا شما را درگیر نبردی عظیم و حماسی کند . بازی رایانه ای Marvel vs Capcom Infinite را می توان به راحتی آرزوی بسیاری از طرفداران بازی های مبارزه ای نامید . در این سری شما در یک طرف قهرمانان بازی های کمپانی Capcom را در دست دارید که متشکل از بازی هایی نظیر Street Fighter ، Devil May Cry , Resident Evil و سایر بازی های محبوب این کمپانی می باشد و در طرف دیگر با قهرمانان محبوب دنیای Marvel نظیر کاپیتان آمریکا ، آیرون من ، اسپایدر من سرورکار دارید . هرکدام از این شخصیت ها با توجه به قدرت های خاص خود و همچنین پیش زمینه داستانی و شخصیت خود دارای کمبوهای منحصر به فردی می باشند که کاملا درخور شخصیت آنها می باشد ، این امر به تنهایی باعث بالاتر رفتن جذابیت این بازی شده است .

سایر توضیحات : اولتران شروع به ساخت یک صلاح قدرتمند می کند که از طریق آن می تواند تمام موجودات بیولوجیک را نابود سازد به طور ساده می توان گفت که از طریق این سلاح تمام موجودات کره زمین جان خود را از دست می دهند و یک باره نابود می شوند ، برای جلوگیری از این اتفاق شوم و خطرناک تمام قهرمانان جهان باید مشکلات خود را کنار گذاشته و برای نجات بشریت به پا خاسته و با نیروهای شیطانی مبارزه کنند . همان ط.ر که از پیش نمایش این بازی نیز مشخض است این بازی دارای یک داستان کمیک گونه و جذاب برای طرفداران این سبک می باشد . بازی رایانه ای Marvel vs Capcom Infinite در تاریخ 19 سپتامبر 2017 برای سیستم عامل ویندوز منتشر خواهد شد .

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Marvel vs Capcom Infinite

توضیحات نسخه FitGirl
این نسخه 2 کیفیت ویدئو دارد. حتما باید یکی از این دو کیفیت را دانلود کنید و به فایل های نصب اضافه کنید و سپس اقدام به نصب کنید.

مشخصات بازی Marvel vs Capcom Infinite :

نام بازی : Marvel vs Capcom Infiniteپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Capcomمنتشر کننده : Capcomسبک بازی : مبارزه اینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Marvel vs Capcom Infinite

لینک دانلود