تبلیغات

فیلم سینمایی دوباره زندگی

تبلیغات

سریال دل

دانلود بازی کامپیوتر Measurement Problem نسخه Prophet

معماها و حل یک معمای پیچیده همیشه یکی از کارهای جذاب برای انسان ها بوده است . در طول تاریخ معماها به شکل های مختلفی وارد زندگی انسان ها شده اند و ما نیز که به این معقوله بسیار علاقه مند می باشیم همیشه بدنبال راه حلی برای حل کردن معماهایی که به آنها برخورد می کنیم بوده ایم ، در واقع این حس کنجکاوی به مغز انسان باز می گردد زیرا مغز انسان در برخورد با پدیده های ناشناخته بدنبال راه حلی برای انها و یافتن جواب آنها می باشد . امروزه معماها به شکل پازل های بسیار پیچیده برسر راه ما قرار می گیرند که طرفداران بسیاری نیز دارند . دنیای بازی های رایانه ای نیز استفاده زیادی از پازل ها و معماها در سبک های مختلف می برند . بای رایانه ای Measurement Problem یکی از همین بازی ها می باشد که با استفاده از المان های پازل و روایت داستانی گیرا یکی از جذاب ترین بازی های پازل را خلق کرده است .

سایر توضیحات : بازی رایانه ای Measurement Problem در سال 2016 و توسط استودیوی مستقل Alchemist Studio ساخته شده است . داستان بازی در یک کارخانه کوچک و درجایی در جریان است که بازی باز خود را در یک شرکت قدیمی می یابد ، شما توسط تعدادی از موجودات که قصد نابودی شما را دارند محاصره شده اید و تنها راه فرار حل کردن پازل ها و خروج از این کارخانه می باشد . بازی رایانه ای Measurement Problem به دلیل استفاده هوشمندانه از پازل ها و همچنین گرافیک هنری  بسیار زیبا و جذاب یکی از انتخاب های اصلی برای طرفداران این سبک بازی ها می باشد . بازی مذکور در تاریخ 27 سپتامبر 2016 منتشر شده و موفق به کسب نمره 85% از وب سایت استیم شده است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Measurement Problem نسخه Prophet

مشخصات بازی Measurement Problem :

نام بازی : Measurement Problem پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : Alchemist Studio منتشر کننده : Alchemist Studio سبک بازی : فکری نوع فایل : ISO لینک مرتبط : Steam
لینک دانلود