تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Medieval Kingdom Wars v1.14 – PLAZA

به روز رسانی :

1398/03/27 نسخه v1.14 اضافه شد .

Medieval Kingdom Wars سعی دارد تا از زاویه ای جدید به ساخت بازی های سبک استراتژیک نگاه کند و ایده بازی های Real-Time را با داستان جنگ های قرون وسطا بیامیزد. در این بازی شما با یک دنیای در حال دگرگونی مواجه هستید که استراتژی های قرون وسطی را بار دیگر باز می آفریند و در قالب یک داستان زیبا به شما عرضه می کند. در این بازی شما باید شهر های مختلف تحت امر خود را بسازید و برای آبادانی آنها تلاش کنید. همچنین هیچ شهر و کشوری بدون یک ارتش قدرتمند بسیار متزلزل است؛ از این رو باید یک ارتش مناسب برای حکومت خود دست و پا کنید و آنها را با جیره و مواجب مناسب دور خود نگه دارید. البته یک حکومت مرکزی در همه حال می تواند تسلط یک نژاد را حفظ کند، از این رو شما باید نسبت به پادشاه خود کاملا وفادار باشید و خواسته های او را برآورده کنید و در نهایت با جنگ های مختلف، کشور گشایی را شروع کنید و کم کم آن را ادامه دهید و خود را درگیر جنگ های بسیار خشنی کنید که تا به حال نمونه آن را در هیچ بازی دیگری تجربه نکرده اید. بازی Medieval Kingdom Wars از گیم پلی بسیار خوبی برخوردار است و به شما اجازه می دهد تا این لذت را در بازی تک نفره و یا چند نفره تجربه کنید. همچنین ایده های بسیار جالب در این بازی مطرح شده است. برای مثال، در زمان قحطی یا در زمان جنگ شما باید با شکار موش به لشکر خود غذا بدهید و قوت انها را تامین کنید. همچنین پس از جنگ نیز می توانید به دنبال غنایم جنگی به اجساد مردگان متوسل شوید. بدون شک این بازی جزئیات جدیدی را به روی بازی های کامپیوتری و سبک استراتژیک ارائه کرده است.

سایر توضیحات: بازی Medieval Kingdom Wars یک بازی بسیار جذاب در سبک استراتژیک است که در آن شما با یک دنیای بسیار متفاوت نسبت به عناوین مشابه مواجه هستید. در این بازی دنیا و شهر ها دائما در حال تغییر هستند و تغییرات جوی بدون شک یکی از نکات مثبت این بازی محسوب می شود. همچنین حالت های مختلف و پیچیده ای در این بازی قرار داده شده که هر کدام اهداف مختلفی را دنبال می کنند. بازی Medieval Kingdom Wars حرف های بسیار زیادی در میان رقبای خود برای گفتن دارد. این بازی توسط شرکت Reverie World Studios, INC برای پلتفرم ویندوز تولید و عرضه شده است.

نام: Medieval Kingdom Wars
شرکت سازنده: Reverie World Studios, INC
تاریخ انتشار: 2017
ورژن: v1.14
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه ساز - استراتژیک
رمز فایل: www.download.ir

Medieval Kingdom Wars v1.14

Medieval Kingdom Wars brings a fresh perspective to the grand strategy genre, combining world map kingdom management with a full-on real time approach. It`s 1336, the time of the Hundred Years' War
Grand Campaign Awaits
You start the game as a minor noble, in service to your King. With over a dozen nations and over 50 Lords to choose from, each playthrough is truly unique and tells it`s own story.
There are many ways to play the game. The Grand Campaign. Classical RTS skirmish with solo, coop and multiplayer options. And a story driven introductory campaign that introduced the player to the the time period through 9 crafted scenarios.


 
لینک دانلود