تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Micro Machines World Series نسخه CODEX و FitGirl + آپدیت 1.04

به روز رسانی :

1396/04/17 آپدیت 1.04 نسخه CODEX اضافه شد.

افسانه بازگشته است . Micro Machines World Series ترکیبی از هیجان جنون آمیز خودروهای کوچک مسابقه ای همراه با استراتژی نبردهای حماسی را به ارمغان می آورد که در مقابل روزمرگی های قد علم کرده است . بازی از 10 نژاد و 15 میدان مسابقه تکیل شده است که هرکدام به نحوی توانایی های شما را در وسیله نقلیه به چالش می کشد . هر کاراکتر , وسیله نفلیه مخصوص به خود را داراست و وجود طیف وسیعی از گزینه های سفارشی سازی , این اجازه را به پلیر می دهد تا در بخش کاراژ , سلاح ها و توانایی های وسیله نقلیه خود را بهبود و ارتقا بخشد .

سایر توضیحات : Micro Machines World Series یکی از بازی های سبک مسابقه ای است که توسط کمپانی Codemasters طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . این نسخه علاوه بر بخش تکنفره از حالت مولتی پلیر و co-op نیز پشتیبانی می کند و حداکثر 12 پلیر به زور همزمان می توانند در رقابت های تک حذفی با یکدیگر به مبارزه بپردازند . وجود حالت TEAM-PLAY این امکان را به شما و سایر دوستنتان می دهد تا به صورت تیمی با دیگر کاربران در سرتاسر جهان به مبارزه بپردازید و مهارت خود را به رخ بکشید . بازی در نگاه اول ساده بنظر می رسد اما وجود موسیقی متن گوشنواز و محیط های متنوع با رنگ و لعاب فراوان , هیجان خاصی را به بازی بخشیده و می تواند تا ساعت ها پلیر را درگیر خود کند .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Micro Machines World Series نسخه CODEX

مشخصات بازی Micro Machines World Series :

نام بازی : Micro Machines World Seriesپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Codemastersمنتشر کننده : Codemastersسبک بازی : مسابقه اینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Micro Machines World Series

لینک دانلود