تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Minaurs

یک بازی ماجراجویی منحصر به فرد از سفرهای اکتشافی به دنیای زیرزمین در سیارات مختلف . با Minaur در سفری از میان جهان بازی همراه شوید و به کشف دنیای جدید ، محیط منحصر به فرد خود و ساکنان آن بپردازید . در این بازی شما کنترل کاراکتری را برعهده دارید که باید به جهان زیرزمین نفوذ کند و برای بدست آوردن دانش و جمع آوری منابع تمام تلاش خود را بکار گیرد . ماموریت های مختلف ، اماکن توسعه شخصیت ، جمع آوری غارت ها از حیوانات مختلف و نجات متحدان تنها بخشی از وظایف شماست . به قبیله مینور ملحق شوید تا از شما به عنوان یک افسانه یاد شود .

سایر توضیحات : Minaurs یکی از بازی های سبک اکشن ، ماجرایی ، استراتژیک و نقش آفرینی است که توسط کمپانی IIIDA Interactive طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . بازی دارای یک سیستم پیشرفت غیرخطی منحصر به فرد برای هر بازیکن است ، پس تصمیمات شما بر روند بازی تاثیرگذار خواهد بود . یادگیری ، ارتقا و استفاده از 28 توانایی ویژه ، کشف فضای جهان های ناشناخته ، کشف صدها مکان منحصر به فرد با محیط های تعاملی ، استفاده از مزایای محیط و رفتار حیوانات خاص به نفع خود ، 57 چالش ، به دست آوردن 72 دستاورد مختلف و امکان رقابت با دیگر بازیکنان ویژگی های بازی را تشکیل می دهند .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

مشخصات بازی Minaurs :

نام بازی : Minaursپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : IIIDA Interactiveمنتشر کننده : IIIDA Interactiveسبک بازی : اکشن ، ماجرایی ، استراتژیک و نقش آفرینیامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

Minaurs

لینک دانلود