تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Minecraft Story Mode Season 2 – PC تمام نسخه ها + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1397/02/08 آپدیت v20180426 نسخه CODEX اضافه شد.

بازی Minecraft: Story Mode – Season 2 به صورت رسمی اعلام شد و قسمت اول از این سری قرار است 20 تیر ماه  برای پلتفرم های  Xbox One ، PS4 ، اندروید ،IOS و کامپیوتر منتشر شود . حماسه ی Jesse در پنج قسمت جدید ادامه پیدا می کند که با همکاری Mojang و انجمن Minecraft  ساخته شده است . انتخاب های شما از فصل اول منتفل می شود ولی بازیکنان تازه وارد خیلی سریع متوجه داستان می شوند . این فصل شامل قابلیت “Crowd Play”  خواهد بود که به دوستان و خانواده ی شما اجازه می دهد کنار شما بازی کنند ، اینگونه که آن ها می توانند با تلفن همراه خود رای دهند و به شما کمک  کند انتخاب بهتری در پیش بردن داستان داشته باشید .حال که  دار و دسته ی Jesse بر طوفان نابودی غالب شدند .

سایر توضیحات : دنیا را نجات دادند و قهرمان هایی معروف شدند ، زندگی کمی پیچیده تر شده است. با مسئولیت ها ی بیش تر و زمان کم تر برای ماجراجویی، رابطه ی دوستی قدیمی در حال محو شدن است حد اقل تا وقتی که دستان Jesse در  دستکش هایی که متعلق به یک  معبد باستانی است گیر می کند.با هم با رفقای قدیمی و همراهانی جدید دور هم جمع می شوند ، Jesse  یک سفر جدید با تصمیمات بسیار سخت را شروع می کند ، البته این ماجراجویی شامل زمان های خوب و حد اقل یک temperamental llama می شود .این فصل  با صداگذاری Patton Oswalt، Catherine Taber، Ashley Johnson، و Scott Porter, همچنین cameos ا زStampy Cat, stacyplays ودیگر افراد انجمن Minecraft همراه است .سازنده ی بازی تمام تلاش خود را می کند تا آنچه انتظار دارید به شما ارائه کند .لازم به ذکر است قسمت اول این بازی در تاریخ 20 تیر ماه منتشر خواهد شد .

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

دانلود بازی Minecraft Story Mode Season 2

مشخصات بازی Minecraft Story Mode Season 2 :

نام بازی : Minecraft Story Mode Season 2پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Telltale Gamesمنتشر کننده : Telltale Gamesسبک بازی : داستانینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM 

Minecraft Story Mode Season 2

لینک دانلود