تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Mugen Souls

بازی Mugen Souls در سبک ماجراجویی , نقش آفرینی , استراتژیک می باشد که توسط استودیوی Idea Factory ساخته شده و استودیوی Ghostlight LTD این بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . از ویژگی های این بازی می توان به نقشه مبارزه رایگان , مبارزات Turn Based و میزان زیادی شخصی سازی بوده که در سرگرم ساختن بازیکنان نقش به سزایی داشته است .

خلاصه بازی : جهان های بازی بسیار گسترده هستند و شما می توانید به صورت آزادانه به هرکدام از آنها رفته و گنج های مختلف به همراه آیتم های کوناگون پبدا کنید . هیولاهای بازی از تنوع زیادی برخوردار بوده و مبارزه با هرکدام از آنها روش خاص و دقت بالایی می خواهد . همچنین در Mugen Souls کومبوهای مختلف نیز قرار داده شده که به وسیله ی آنها می توانید Finishing زیادی بر روی دشمنان انجام دهید . با از بین بردن کریستال ها در میدان جنگ می توانید به مودهای Hyper دسترسی پیدا کنید . همچنین می توانید کارکترهای مختلف ساخته و با شخصی سازی ظاهر و کلاس انها را وارد بازی خود کنید . تجربه ی انجام بازی Mugen Souls با گرافیک بالا و به وسیله گیم پد , ماوس و یا کیبورد از انجام این بازی لذت ببرید .

مشخصات بازی :

نام بازی : Mugen Soulsپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : Idea Factoryمنتشر کننده : Ghostlight LTDسبک بازی : ماجراجویی , نقش آفرینی , استراتژیک

نوع فایل : ISO

لینک مرتبط : Steam

لینک دانلود