دانلود بازی MY HERO ONES JUSTICE Build 3291753 نسخه Portable

به روز رسانی :

1399/12/11 نسخه MY HERO ONES JUSTICE Build 3291753 - Portable اضافه شد.

 MY HERO ONE’S JUSTICE

یک بازی است که در آن باید برای عدالت تا سرحد مرگ مبارزه کنید . سری مانگا و انیمیشن های محبوب پر سر و صدا و سریع در میدان نبرد 3D قابل مشاهده است . مسیر خود را انتخاب کنید و بین قهرمان یا تبهکاران یکی را انتخاب نمایید و نبرد را از طریق لحظات معاصر انجام دهید . از میان شخصیت های مورد علاقه خود مانند Deku، All Might، Shigaraki و بسیاری دیگر جنگجوی خود را برگزینید . از ویژگی جدید Quirks هر شخصیت برای دستیابی به ویژگی های فوق العاده انسانی استفاده کنید . برای ایجاد یک تیم منحصر به فرد خود از قهرمانان و خائنان ، از دوستان خود دعوت کنید . برای سفارشی ظاهر شخصیت ها باید به یکسری آیتم ویژه دسترسی داشته باشید که تنها با انجام ماموریت ها در طول بازی امکان پذیر خواهد بود .

بازی MY HERO ONES JUSTICE

یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی Byking Inc طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی BANDAI NAMCO Entertainment برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . 
نام: MY HERO ONE'S JUSTICE
حجم فایل: 2.8 گیگابایت
شرکت سازنده: Byking Inc
تاریخ انتشار: 2018
امتیاز استیم: 7
ورژن: Build 3291753
نسخه: Portable
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: BANDAI NAMCO Entertainment
رمز فایل: www.download.ir

MY HERO ONES JUSTICE Build 3291753 - Portable

Fight for your justice in MY HERO ONE'S JUSTICE! The popular manga and anime series clashes head-to-head and Quirk-to-Quirk in this 3D arena fighter. Pave your path and choose between hero or villain and battle through iconic moments.

لینک دانلود