تبلیغات

سریال آقا زاده

تبلیغات

سریال موچین

دانلود بازی کامپیوتر My Super Tower 2

My Super Tower II یکی از بازی های کلاسیک دفاع از برج همراه با گرافیک 3D مینیمالیستی می باشد . در این بازی شما باید با استفاده از انواع مختلفی از برج های دفاعی و مهارت هایی که در طول بازی به دست می آورید از پایگاه ها و قلعه های خود در برابر موج عظیمی از حمله دشمنان دفاع کنید . بازی یک روند داستانی را در پیش می گیرد و جالب است بدانید اصلا پایانی در کار نیست البته طبق گفته سازندگان بازی در هفته های آینده مراحل جدید به بازی اضافه خواهد شد اما در حال حاضر و با وجود endless game mode انتهایی برای بازی تعریف نشده است .

سایر توضیحات : My Super Tower 2 یکی از بازی های سبک استراتژیک و ماجرایی است که توسط کمپانی Mortis Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Triple-Star Studio برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . گرافیک بازی آنچنان چنگی به دل نمیزند اما وجود سطوح مختلف در single company , انواع مختفی از دشمنان از جمله یک مینی رئیس و رئیس بزرگ , انواع مختلفی از برج با امکان بهبود و ارتقا ویژگی ها , وجود مهارت های متنوع که شما را در لحظات حساس یاری می کنند , می تواند برای مدت ها شما را سرگرم کند .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر My Super Tower 2

مشخصات بازی My Super Tower 2 :

نام بازی : My Super Tower 2 پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2017 شرکت سازنده : Mortis Games منتشر کننده : Triple-Star Studio سبک بازی : استراتژیک و ماجرایی نوع فایل : RAR لینک مرتبط : STEAM

My Super Tower 2

لینک دانلود