دانلود بازی کامپیوتر Neo ATLAS 1469

قرن 15 اروپا , زمانی که مردم دیدگاه های مختلفی را در مورد آینده خود و کشورشان در ذهن می پرورانند و هیچکس عقاید خود را مطرح نمی کند . در این بازی شما به عنوان رئیس یک شرکت بزرگ به ایفای نقش می پردازید , کسی که سعی دارد با ارائه ایده های جدید , جهان رویایی خود را شکل دهد و تمامی تلاش خود را بکار گرفته تا از طریق دریا و مبادلات دریایی به رویاهای خود واقعیت بخشد . شما برای موفقیت در بازی باید نیازهای دریاوردانان را برآورده سازید و مهمترین وظیفه شما حفظ ناوگان دریایی تحت اختیارتان می باشد . همانطور که در بازی پیشرفت می کنید با سرزمین های جدید و عجیب و غریبی روبرو خواهید شد .

سایر توضیحات : Neo ATLAS 1469 یکی از بازی های سبک شبیه ساز است که توسط کمپانی ARTDINK طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Arc System Works برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . بازی این اجازه را به شما می دهد تا مسیرهای تجاری جدید را ایجاد کرده و با استفاده از آن منببع درآمد خوبی برای خود دست و پا کنید . هدف اصلی بازی , ترسیم نقشه ای جدید از محیط پیرامونتان است . فرماندهی دریاسالاران و کشف دریاهای خارجی تنها بخشی از وظایف شما بشمار می آید که تماما به تصمیمات شما وابسته هستند . گنجینه های بسیاری در سراسر نقشه انتظار شما را می کشند که تنها با حفاری می توانید به آنها دست یابید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Neo ATLAS 1469

مشخصات بازی Neo ATLAS 1469 :

نام بازی : Neo ATLAS 1469پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : ARTDINKمنتشر کننده : Arc System Worksسبک بازی : شبیه سازنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

Neo ATLAS 1469

لینک دانلود