دانلود بازی NOBUNAGAS AMBITION Sphere of Influence – Skidrow

NOBUNAGAS AMBITION Sphere of Influence یک بازی در سبک استراتژی می باشد که در سال 2016 توسط کمپانی KOEI TECMO GAMES CO., LTD ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی KOEI TECMO GAMES CO., LTD یکی از استودیوهای قدیمی می باشد که سابقه ساخت بازی های بسیاری نظیر سری محبوب DYNASTY WARRIORS 8: Xtreme Legends Complete Edition و ARSLAN: THE WARRIORS OF LEGEND را در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این بازی ها موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است . سبک اکشن یکی از سبک های اصلی در دنیای بازی های رایانه ای می باشد ، این سبک در سال های اخیر تبدیل به یکی از سبک های اصلی شده است استودیوهای مختلف در ساخت بازی های خود از ترکیب این سبک با سایر سبک ها موفق به ساخت بازی های بسیار جذابی مانند سری call of Duty و Fallout شده اند . بازی رایانه ای NOBUNAGAS AMBITION Sphere of Influence یکی از بازی های مورد انتظار سال 2016 می باشد .

سایر توضیحات : در این بازی شما وارد دوران فئودال ژاپن می شوید و باید در این دوران پر از مخاطره به مبارزه با دشمنان خود بپردازید . بازی رایانه ای NOBUNAGAS AMBITION Sphere of Influence شما را در نقش یکی از فرماندهان دلیر آن دوران ژاپن قرار می دهد و به شما آزادی عمل می دهد که کشور خود را هرگونه که علاقه دارید ساخته و به دفاع از آن بپردازید . در این بازی شما وارد نبرد های بسیار عظیم و واقع گرایانه ای می شوید و با مدیریات صحیح منابع خود و ساخت نیروهای قدرتمند ارتش دشمن را از پای در آورید . در بازی رایانه ای NOBUNAGAS AMBITION Sphere of Influence ساخت نیروهای درست و مدیریت صحیح آنها کلید پیروزی در نبرد های خونین و عظیم می باشد . بازی NOBUNAGAS AMBITION Sphere of Influence یکی از بهترین بازی های استراتژی سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر NOBUNAGAS AMBITION Sphere of Influence نسخه Skidrow

مشخصات بازی NOBUNAGAS AMBITION Sphere of Influence :

نام بازی : NOBUNAGAS AMBITION Sphere of Influenceپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : KOEI TECMO GAMES CO., LTDمنتشر کننده : KOEI TECMO GAMES CO., LTDسبک بازی : استراتژینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .
لینک دانلود