دانلود بازی کامپیوتر Northgard Svfnir Clan of the Snake نسخه PLAZA

Sváfnir, the Clan of the Snake اولین DLC برای Northgard است. قبیله Snake ، تعدادی از وایکینگ ها جمع شده ان و قصد دارند زندگی تازه ای را در قاره Northgard آغاز کنند . آنها توسط فردی به نام Signy رهبری می شوند ، دوشیزه اسپیر ، اعضای حیله گر قبیله توجه کمی به شهرت و افتخار دارند و از تاکتیک های چریکی برای غلبه بر دشمنانشان نسبت به جنگ های باز استفاده می کنند. در ابتدای بازی، نسخه پیشنهادی قبیله موجود است و در حالی که مهارت های رزمی او کمی بهتر از جنگجو است، او از پس فصل ها رشد می کند، قدرتمندتر می شود و توانایی های جدید را در این فرآیند باز می کند.

سایر توضیحات : Northgard Svfnir Clan of the Snake یکی از بازی های سبک استراتژیک و شبیه ساز است که توسط کمپانی Shiro Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . تبدیل شدن به قدرتمندترین و باز کردن توانایی های جدید در روند بازی صورت می گیرد . قدرتمند ترین توانایی او Scorched Earth است ، هنگامی که Signy به یک فرد بالغ تبدیل شود این اجازه را خواهد داشت که همه جا را در آتش بسوزاند و دستور حمله به واحدها و ساختمان ها را بدهد. مفهوم منحصر به فرد قبیله جنگ، به دانش خاصی از قبیل تاکتیک های قهرمانانه می پردازد. در حالیکه قاتلان غیرنظامی به بازیکنان اجازه می دهند تا دانش را از یک قبیله دیگر سرقت کنند، قدرت حمله را به جنگجویان مار می دهد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

*نسخه Svfnir Clan of the Snake مستقل بوده و به ورژن 1.3.9857 آپدیت شده است*

مشخصات بازی Northgard Svfnir Clan of the Snake :

نام بازی : Northgard Svfnir Clan of the Snakeپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Shiro Gamesمنتشر کننده : Shiro Gamesسبک بازی : استراتژیک و شبیه سازامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Northgard Svfnir Clan of the Snake

لینک دانلود