تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر NUMERIC نسخه PLAZA

پس از خواب طولانی ، مدل “98” خود را در یک مکان مرموز و رها شده دور از خانه می یابد . آنچه اتفاق افتاده است را به یاد نمی آورد و همانند سایه ای در ذهن او نقش می بندد . علاوه بر حافظه ، دوستان قدیمی اش را به یاد نمی آورد ، آنها کجا هستند؟ چه اتفاقی افتاده ، چرا همه چیز خالی و بی معنا در اطراف ما وجود دارد ؟ شما باید مسیر بسیار طولانی، پر از خطر و چرخش های غیر قابل پیش بینی را برای پیدا کردن پاسخ در مورد تمامی سوالات را طی کنید . شما با کاراکترهای مختفی روبرو خواهید شد که بعضی از آنها می توانند به شیوه خصمانه ای نسبت به شما رفتار کنند .

سایر توضیحات : NUMERIC یکی از بازی های سبک اکشن ، ماجرایی و شبیه ساز است که توسط کمپانی UMBRESS طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است .در طول سفر خود، “98” در مکان های مختلف رنگی ظاهر می شود . علاوه بر موانعی که می تواند شخصیت اصلی را از بین ببرد ، شما باید با پازل های مختلفی که نیاز به تصمیم گیری درست در مسیر پر پیچ و خمی که دارد ، مقابله کنید . این سفر به پایان خواهد رسید ؟ این جواب به عملکرد شما در طول بازی بستگی دارد .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

NUMERIC Center

مشخصات بازی NUMERIC :

نام بازی : NUMERICپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : UMBRESSمنتشر کننده : UMBRESSسبک بازی : اکشن ، ماجرایی و شبیه سازامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

NUMERIC

لینک دانلود