تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Ocean Nomad Survival on Raft نسخه DARKSiDERS

شما تنها در وسط اقیانوس بیدار می شوید و روی تخته های چوبی بر روی آب شناور هستید و تا چشم کار می کند هیچ خشکی را نمی بینید . بدتر از همه چیز این است که به وضوح در بالای آب حلقه ای از کوسه ها دیده می شود و در اطراف قایق شما پرسه می زنند . اینجا جایی است که ماجراجویی شما شروع می شود . در میان صدها آیتم ، ابزار و سلاح خود را برای ساختن انتخاب کنید . قایق خود را به طوری که تمایل دارید ، گسترش و بهبود ببخشید . یک لحظه ناامید نشوید و مبارزه با کوسه های وحشی و سایر دشمنان را ادامه دهید . ماموریت ها را به صورت کامل نجام دهید تا پاداش عالی دریافت کنید .

سایر توضیحات : Ocean Nomad Survival on Raft یکی از بازی های سبک اکشن ، شبیه ساز و ماجرایی است که توسط کمپانی UniSoft Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی UniSoft Games برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . بازی این اجازه را به شما می دهد تا به سایر جزایر که در نزدیکی شما قرار دارند سفر کرده و نیازهای خود را در جزایر مختلف پیدا کنید . بسیاری از منابع ضروری در آب اطراف شما شناور هستند . هدف و قلاب خود را تا آنجا که می توانید برای جمع آوری آنها پرتاب کید . بشکه و جعبه ها حاوی منابع حیاتی مانند آب و غذا است . انتخاب تجهیزات و سلاح بستگی به سبک بازی شما دارد . یک جنگجو غوغا کننده یا یک شکارچی چابک باشید ، این تصمیم شماست .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

مشخصات بازی Ocean Nomad Survival on Raft :

نام بازی : Ocean Nomad Survival on Raftپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : UniSoft Gamesمنتشر کننده : UniSoft Gamesسبک بازی : اکشن ، شبیه ساز و ماجراییامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Ocean Nomad Survival on Raft

لینک دانلود