تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Oh…Sir! The Hollywood Roast

دخترها و پسرها بازگشته اند و اینبار بهتر از همیشه به نظر می رسند . Oh…Sir! The Hollywood Roast در واقع اسپین آفی از بازی Oh…Sir!! The Insult Simulator که در سال 2016 منتشر شد , می باشد . دیگر زمان فراموشی فرارسیده و شهر tinsel در حال غرق شدن در شکافی عمیق است . در این بازی شما در قالب شخصیت های مشهور بسیاری به ایفای نقش می پردازید اما برای مقاصد قانونی . در این نسخه خبری از درگیری نیست بلکه بیشترین تمرکز بازی بر روی مشاجره با یکدیگر معطوف شده است . جالب است بدانید بازی برای آنکه قدرت گفتمان شما را بالا برد در ابتدا یک تور آموزشی برای شما قرار داده است تا با روند و گیم پلی بازی آشنا شده و کمی توانایی گفتمان خود را بهبود بخشید .

سایر توضیحات : Oh…Sir! The Hollywood Roast یکی از بازی های سبک ماجرایی و شبیه ساز است که توسط کمپانی Vile Monarch طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Gambitious Digital Entertainment برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . علاوه بر بخش تکنفره , بازی از سایر حالت های online و couch multiplayer نیز پشتیبانی می کند و این امکان برای شما فراهم شده تا با سایر گیمرها در سرتاسر جهان به رقابت پرداخته و خود را از نظر توانایی های مختلفی مورد ارزیابی قرار دهید . بازی این مهارت را به شما می آموزد تا با نقاط ضعف رقیب خود آشنا شده و بتوانید از همان طریق به شخص مورد نظر ضربه زنید . طبق گفته سازندگان بازی , به مرور و با انتشار آپدیت های جدید , شخصیت و محیط های بیشتری به بازی اضافه خواهد شد .

مشخصات بازی Oh…Sir! The Hollywood Roast :

نام بازی : Oh…Sir! The Hollywood Roastپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Vile Monarchمنتشر کننده : Gambitious Digital Entertainmentسبک بازی : ماجرایی و شبیه سازنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

Oh…Sir! The Hollywood Roast

لینک دانلود