تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Old Mans Journey نسخه HI2U + آپدیت v20170610

به روز رسانی :

1396/03/20 آپدیت v20170610 نسخه Battery اضافه شد.

Old Man’s Journey , یک ماجراجویی معماگونه , روایت داستانی از زندگی , از دست دادن ها ، آشتی و امید است . روایت تصویری در مورد لحظات ارزشمند زندگی ، رویاهای از دست رفته و برنامه های تغییریافته . روایت داستان زندگی مردی کهنسال که با استفاده از تصاویر , خاطرات خود را شرح می دهد . تعامل با محیط بی سر و صدا و غریب ، حل پازل های شوخ در هنگام شکل گیری چشم انداز و پیشروی . درست در زمانی که تصور می کنید در جهانی پر هیاهو حضور دارید و مسیر را به درستی انتخاب کرده اید ناگهان تمام جهان در مقابل چشمانتان تاریک شده و متوجه خواهید شد که دنیایی پر جنب و جوش می تواند روی دیگرش , پوچ بودن را به نمایش گذارد و شما را در بلاتکلیفی سرگیجه آوری غرق کند .

سایر توضیحات : Old Mans Journey یکی از بازی های سبک ماجرایی است که توسط کمپانی Broken Rules طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . روایت قدرتمند و عاطفی تنها از طریق تصاویر , مناظر باشکوهی که با هنر دست کشیده و انیمیشن های فریم به فریم , پارل های متنوع , مکانیک منحصر بفرد , موسیقی متن گوشنواز و پشتیبانی از مانیتورهای 4K تنها بخشی از ویژگی های بازی را شامل می شود .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Old Mans Journey نسخه HI2U

مشخصات بازی Old Mans Journey :

نام بازی : Old Mans Journeyپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Broken Rulesمنتشر کننده : Broken Rulesسبک بازی : ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Old Mans Journey

لینک دانلود