تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Omni Link نسخه DARKSiDERS

Omni Link یک رمان بصری است اما بر خلاف سایر رمان های دیداری که قبلا خوانده اید ، تفاوت هایی دارد . گزینه های بازی و گفت و گو با کاراکترهای مختلف طوری چیده شده تا بتوانید تاثیرات واقعی بر تصمیمات خود را ببینید . داستان نه فقط درباره خواندن است بلکه درباره تجربه است . با شخصیت های Omni Links ارتباط برقرار کنید و درد و رنج خود را تجربه کنید تا خودتان باشید . در پایان خود را برای یک نتیجه حماسی آماده کنید . پس از پرولوگ ، این بازی شما را در ماموریت شرکت Zaos شرکت می دهد . شما با یک کشتی بیگانه و با یک موجود شناخته شده به عنوان Ectype D-7، یک موجود جذاب و قدرتمند در زمینه تکنولوژی روبرو هستید .

سایر توضیحات : Omni Link یکی از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط کمپانی Roencia طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Roencia Game Creators برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . هوش مصنوعی چنان پیشرفته است که قادر به جذب انرژی از کشتی های دیگر است و قادر است آنها را کپی کند . توانایی های خود را بر علیه یک ترور بی روح تطبیق دهید . یک دشمن به نام “Virus” در نزدیکی کهکشان بیدار می شود . خورشید ناپدید می شود و سیاره ها می میرند . هیچ کس دقیقا نمی داند ویروس چه چیزی است یا چه چیزی می خواهد .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

مشخصات بازی Omni Link :

نام بازی : Omni Linkپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Roenciaمنتشر کننده : Roencia Game Creatorsسبک بازی : اکشن و ماجراییامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Omni Link

لینک دانلود