تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر One Dog Story نسخه EDGE

شما در یک آزمایشگاه زیرزمینی بیدار خواهید شد شما هیچ خاطره ای از اینکه چگونه وارد این مجموعه شده اید و یا چه کسانی مسئول انتقال شما به این مجموعه هستند ندارید . اما نگران نباشید شما در این مجموعه تنها نیستید . با پیشرفت در مسیر بازی شما با موجودات بسیاری آشنا خواهید شد که تعداد بسیاری از آنها قصد کمک به شما را دارند و تعدادی از آنها نیز برای قتل شما نقشه می کشند . شما در طول بازی با پیشرفت در داستان و همچنین آشنا شدن با شخصیت های متفاوت موفق به یافتن بخش هایی از حافظه خود خواهید شد . در طول این بازی پازل های بسیاری برای حل کردن می باشد همچنین شخصیت اصلی بازی که یک سگ می باشد می تواند از سلاح های متنوع و بسیاری استفاده کند .

سایر توضیحات : بازی رایانه ای One Dog Story یک بازی اکشن ، ماجراجویی می باشد که در سال 2017 توسط استودیوی بازی سازی Big Way Games ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . این بازی شما را به دوران بازی های دوبعدی پلتفرمر قدیمی می برد . این بازی دقیقا برای طرفداران بازی های پلتفرمر قدیمی ساخته شده است ، باس فایت های بسیار سخت و طاقت فرسا در کنار طراحی مراحل جذاب و متنوع از نکات مثبت این بازی می باشد . بازی رایانه ای One Dog Story در تاریخ 28 آپریل 2017 برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده و موفق به کسب نمره 88% از وبسایت استیم شده است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

*توجه کنید که حتما فیلم آموزش نصب را با نرم افزار Media player Classic مشاهده نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر One Dog Story نسخه EDGE

مشخصات بازی One Dog Story :

نام بازی : One Dog Storyپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Big Way Gamesمنتشر کننده : Big Way Gamesسبک بازی : اکشن – ماجراجویینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM
لینک دانلود