دانلود بازی کامپیوتر One Sole Purpose تمام نسخه ها

به روز رسانی :

1396/04/22 نسخه FitGirl اضافه شد.

سفر به سال 3000 در حالیکه تکنولوژی به اوج خود رسیده است… . بشریت توانسته است که یک ماده عجیب و غریب را کشف کند که دارای انرژی بی نهایت است. از این رو تمامی تلاش خود را روی معندسی معکوس این ماده قرار داد تا از این انرژی در راستای پیشرفت دادن تکنولوژی های خاص مورد نیاز خود استفاده کند. زمان به سرعت می گذرد و حالا در سال 4900 هستیم. شما در نقش یک دکتر بسیار معروف به نام Michael و برادر یکی از مهندسین زبده به نام Sameer هستید. برادر شما یعنی Sameer به عنوان مسئول بخش تولید زره های و اسلحه هایی است که می تواند از انرژی مهندسی معکوس روی ماده ی مورد نظر استفاده کند. شما یعنی Michael متوجه می شوید که Sameer برای مدل 6 سال است که ناپدید شده است و دولت به دلایل بسیار محرمانه قصد کشتن او را دارد. در این میان نیز اتفاقات عجیبی می افتد و Michael شروع به دیدن و شنیدن چیزهای مختلف و عجیبی می کند. یکی از این چیزهای بخصوص، یک شبه انسان یا آدم فضایی است که ادعا می کند که در تولید نژاد انسان نقش داشته است. Michael به سلامت خود شک می کند و در پی این مسئله است. از طرفی بسیار مصمم است تا پیش از دیوانگی کامل، برادر خود را پیدا کند. این داستان بسیار زیبا و جالب، گیم پلی بازی One Sole Purpose است. یک بازی جدید که به تازگی برای پلتفرم ویندوز عرضه شده است.

سایر توضیحات: بازی One Sole Purpose یک بازی علمی تخیلی در سبک شوتر و اکشن نقش اول است. هدف این بازی، آشنا کردن گیمر با یک فضای بسیار جدید همراه با صحنه های نبرد بسیار خلاقانه همراه با تفریخ و سرگرمی است. در این میان گیمر می تواند از توانایی های مختلفی برای پیشبرد اهداف خود و زنده بیرون آمدن از صحنه نبرد استفاده کند. این بازی از ساخته های شرکت Sameer Hirezi است که با یک گرافیک بسیار زیبا و پر از جزئیات مختلف همراه با گیم پلی بسیار سرگرم کننده طراحی شده است.

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

*توجه کنید که حتما فیلم آموزش نصب را با نرم افزار Media player Classic مشاهده نمایید*

دانلود one sole purpose جدید

مشخصات بازی One Sole Purpose : نام بازی : One Sole Purpose پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2017 شرکت سازنده : Sameer Hirezi منتشر کننده : Sameer Hirezi سبک بازی : اکشن – ماجرایی نوع فایل : ISO لینک مرتبط : STEAM

One Sole Purpose

لینک دانلود