تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Original War نسخه GOG

یک عملیات زمین شناسی ، تحت مجوز سازمان ملل متحد ، منابع طبیعی را در بخش دور سیبری ، عمیق در استپ های بی سر و صدا روسیه شرقی بررسی می کند اما به جای نفت ، آنها یک ماده معدنی که تاکنون شناخته نشده است را کشف می کنند . دانشمندان آمریکایی که برای وزارت دفاع فعالیت می کنند ، متوجه می شوند که این ماده معدنی در حقیقت شباهت بسیاری با مواد مورد استفاده برای ساخت یک مصنوع فرعی را داراست . این شی EON نامیده می شود (Nexus Object Extraterrestrial) . این در سال 1919 توسط کلنل امرسون در نزدیکی محل انفجار Tunguska یافت شد .

سایر توضیحات : Original War یکی از بازی های سبک استراتژیک است که توسط کمپانی Altar Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Bohemia Interactive برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . امرسون فرمانده یک واحد نظامی ایالات متحده بود که مسئول حمل و نقل تجهیزات نظامی ایالات متحده از شهر ولادیوستوک تا جبهه شرقی در طول جنگ جهانی اول را برعهده داشت . آزمایشات وزارت دفاع امریکا نشان داد که مواردی که در کپسول گذاشته می شوند ، به صدها هزار سال قبل برمی گردد . دانشمندان آمریکایی قادر به درک نحوه ساخت آن نیستند . در نهایت ، دستگاه – طبقه بندی شده فوق محرمانه – تحت امنیت بالایی نگهداری می شود و در انتظار پیشرفت های بیشتری در علوم انسانی است .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

 Original War Center

مشخصات بازی Original War :

نام بازی : Original Warپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Altar Gamesمنتشر کننده : Bohemia Interactiveسبک بازی : استراتژیکامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

Original War

لینک دانلود