تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Orwell به همراه تمامی آپدیت ها

ارول نام یک سیستم امنیتی دولتی می باشد که برای بررسی و کنترل کردن فعالیت های اینترنتی کاربران تمام دنیا طراحی شده است . این سیستم به قدری قدرتمند می باشد که می تواند فعالیت های تمام افراد را در اینترنت بررسی کند و به تمام کامپیوترها دسترسی داشته باشد . در چنین شرایطی برای حفظ حریم خصوصی مردم گروهی از افراد به استخدام دولت در آمده اند که وظیفه آنالیر این اطلاعات را بر عهده دارند تا مشخص کنند که چه اطلاعاتی باید به دست نیروهای دولتی رسیده و چه اطلاعاتی نامربوط می باشد . منتخب از میان هزاران نفر شما اولین اپراتور انسانی اورول می باشید و هنگامی که تروریست ها به پایتخت حمله می کنند و در جریان این حمله هزاران نفر کشته می شوند شما و اورول برای اولین بار فعال شده و مسئول بررسی این اتفاق می شوید . شما باید به بررسی اطلاعات پرداخته و پروفایلی از افرادی که مضنون می باشند تهیه کنید .

سایر توضیحات : بازی رایانه ای Orwell یک بازی داستان محور می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی مستقل Osmotic Studios ساخته شده است . تمرکز اصلی این بزای برروی داستان سرایی می باشد و به شما نقاط خاکستری سیستم های امنیتی را نشان خواهد داد . در بازی مذکور شما مسئول مشخص کردن تروریست های احتمالی و یا مضنون اصلی می باشید ، اما آیا این افراد که توسط شما و یک کامپیوتر مشخص شده اند واقعا تروریست می باشند ؟ گرافیک هنری این بازی در سطح قابل قبولی می باشد ، بازی مانند داستان های تصویری ساخته شده است . در تمام طول بازی شما پشت کامپیوتر خودتان نشسته اید و مانند یک آنالیزور اطلاعات مشغول بررسی شواهد و اطلاعات بدست آمده می باشد . بازی رایانه ای Orwell در تاریخ 27 اکتبر 2016 منتشر شده و موفق به کسب نمره 96% از وبسایت استیم شده است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Orwell به همراه تمامی آپدیت ها

مشخصات بازی Orwell :

نام بازی : Orwellپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Osmotic Studiosمنتشر کننده : Osmotic Studiosسبک بازی : داستانینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam

Orwell

لینک دانلود