دانلود بازی کامپیوتر Paradigm نسخه DOGE

Paradigm یکی از بازی های ماجرایی سورئال بشمار می آید که داستانی را در کشوری از اروپای شرقی به نام Krusz روایت می کند . در این بازی شما در نقش موجودی جهش یافته به نام Paradigm به ایفای نقش می پردازید , کسی که بازگشته است تا علم ژنتیک را به تسخیر خود در آورد و آبنبات ها را بازگرداند . زندگی تاسف بار Paradigm در DUPA , شرکتی که کودکان نابغه را به فروش می رساند . ثروتمندانی در این جهان وجود دارند که دوست ندارند سرمایه هایشان به دست افراد نالایق بیفتد پس به این شرکت مراجعه کرده و کودکانی را خریداری می نمایند .

سایر توضیحات : Paradigm یکی از بازی های سبک ماجرایی است که توسط کمپانی Jacob Janerka طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . گاهی اوقات فرایند رو به رشد مسیر اشتباهی را طی می کند و نتیجه ای مطلوب در اختیارتان قرار نمی گیرد , Paradigm یکی از همین نتایج است . برای حفظ شهرت , DUPA موجودی را در یکی از شهرهای مجاور شوروی رها می کند و او را مجبور می سازد تا خود را دفن کند . در طول بازی , شخصیت اصلی با طیف گسترده ای از کاراکترهای عجیب و غریب مانند یک ابر قهرمان روانی روبرو خواهد شد . گرافیک 2D سورئال , روایت داستان در سال 2026 , وجود زشت ترین شخصیت های بازی های رایانه ای و بسیاری موارد دیگر تنها بخشی از ویژگی های منحصر بفرد بازی بشمار می آید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Paradigm نسخه DOGE

مشخصات بازی Paradigm :

نام بازی : Paradigm پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2017 شرکت سازنده : Jacob Janerka منتشر کننده : Jacob Janerka سبک بازی : ماجرایی نوع فایل : ISO لینک مرتبط : STEAM

Paradigm

لینک دانلود