دانلود بازی کامپیوتر Phoning Home نسخه CODEX

منابع طبیعی نقش مهمی در ادامه حیاط انسان بازی می کنند. برای حفظ و نگهداری این منابع باید تلاش بسیار کرد. بازی Phoning Home یک بازی جهان باز و جذاب است و شما در نقش ION، در یک ماموریت هستید و باید از منابع طبیعی محافظت کنید. اما در راه ماموریت، سفینه شما سقوط می کند. این سقوط شما را در یک سیاره ی ناشناخته و عجیب تنها می گذارد و همچنین سفینه شما نیز به طور کلی نابود شده است. این بازی روایتگر داستان 2 رباط به نام های ION و ANI است در یک سیاره ناسناخته با یک دنیا اتفاقات عجیب و غریب. در این سیاره شما تنها نیستید و خطرات مختلفی نیز شما را تهدید می کنند. علاوه بر مقابله با این خطرات وسختی ها، شما باید به فکر نجات خود نیز باشید و سعی کنید با سفینه مادر ارتباط برقرار کنید. جالب اینجاست که ANI یک رباط مونث است. اوایل تصور می شود که او یک مقدار از لحاظ مغزی عادی نیست اما بعدا متوجه شدند که او یک رباط بسیار با ارزش است و رهایی از این مخمصه بدون ANI امکان پذیر نیست.

سایر توضیحات: ION و ANI در یک شرایط جدید هستند، شرایطی که هیچکدام امادگی روبرو شدن با آن را نداشتند. در یک سیاره جدید! سیاره ای که قوانین طبیعت در آن به درستی اجرا نمی شوند. این راه دور و دراز و این سفر غیر مترقبه برای آنها بسیار سخت خواهد بود و در این مسیر با سختی ها و چالش های این سیاره جدید روبرو خواهند شد. آیا این دو رباط نجات می یابند و می توانند داستان این سفر عجیب را برای بقیه تعریف کنند؟

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود phoning home کامپیوتر

مشخصات بازی Phoning Home:

نام بازی : Phoning Home پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2017 شرکت سازنده : ION Lands منتشر کننده : ION Lands سبک بازی : اکشن و ماجرایی نوع فایل : ISO لینک مرتبط : STEAM

Phoning Home

 
لینک دانلود