تبلیغات

فیلم سینمایی دوباره زندگی

تبلیغات

سریال دل

دانلود بازی کامپیوتر Pictopix

به مکعب های بی جان , جان تازه ای ببخشید و به آنها هویت جدیدی بدهید . Pictopix یکی از بازی های ژانر پازل و معمایی است که در آن شما باید مکعب هایی را در سطح گسترده ای و با توجه به راهنمایی که به شما می شود رنگ کرده و به شکل نهایی دست یابید , در صورتی که بتوانید ماموریتتان را به درستی انجام دهید بازی این اجازه را به شما می دهد تا به مرحله بعد راه یابید . شاید در نگاه اول بازی ساده به نظر برسد اما پس از آنکه چند مرحله را پشت سر بگذارید متجه می شوید که در عین سادگی , بسیار دشوار اعتیادآور است و برای حل معماها باید هوش خود را بکار بیندازید .

سایر توضیحات : Pictopix یکی از بازی های سبک فکری است که توسط کمپانی Tomlab Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . بازی با شبکه ای کوچک از مکعب ها آغاز می شود و با شبکه ای بسیار بزرگتر به پایان می رسد . بازی این اجازه را به شما می دهد تا در بخش puzzle editor معماهای جدیدی را طرح کرده و با سایر دوستانتان به اشتراک گذارید . بازی بیش از 150 پازل در اندازه های 5×5 تا 25×25 را شامل می شود که هرکدام امتیازات مربوط به خود را دارد و در صورت کسب بهترین امتیاز , اچیومنت هایی به شما تعلق خواهد گرفت .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Pictopix

مشخصات بازی Pictopix :

نام بازی : Pictopix پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : Tomlab Games منتشر کننده : Tomlab Games سبک بازی : فکری نوع فایل : RAR لینک مرتبط : STEAM

Pictopix

لینک دانلود