دانلود بازی Pinball FX3 – PC نسخه PLAZA + آپدیت v20171017

به روز رسانی :

1396/08/02 آپدیت v20171017 نسخه PLAZA اضافه شد.

pinball fx3 را می توان یکی از بزرگ ترین و بهترین عناوین شبیه سازی بازی Pinball دانست،نسخه ی اورجینال این بازی حتی دارای حالت گیم پلی چند نفره است .دوره های مسابقاتی ساخته شده توسط بازیکنان و قابلیت League Play موقعیتی پایان ناپذیر برای رقابت در این بازی زیبا ایجاد کرده است(نسخه ی اورجینال بازی) .این بازی  زیبا را از دست ندهید  و اگر دوست دارید در بخش چند نفره رقابت کنید نسخه ی اورجینال آن را تهیه کنید . حالت تک نفره ی این بازی بسیار مهیج است و حالت های گیم پلی متفاوتی دارد ، شما می توانید بخش تک نفره را تجربه کنید و مهارت کسب کنید تا بازیکن بهتری باشید .تمامی میز ها در این بازی به روز رسانی شده اند و نور پردازی بازی بهبود پیدا کرده است . Zen Studios در آپدیت های بعدی از این بازی زیبا پشتیبانی می کند و محتوای جدید برای آن منتشر خواهد کرد .

سایر توضیحات : یک بازی بسیار زیبا و مهیجِ شبیه سازی Pinball که میز هایی بسیار پویا و متنوع دارد ، این بازی را می توان یکی از بهترین یا حتی بهترین بازی Pinball دانست . بازخورد های این بازی بسیار مثبت بوده و کیفیت در پیاده سازی گرافیک ، گیم پلی ،نورپردازی و عناصر دیگر به خوبی رعایت شده است . حتی قابلیت استفاده از دسته برای این بازی در نظر گرفته شده است تا هر گونه دوست دارید از بازی لذت ببرید .به علاوه سازنده ی این بازی با آپدیت های جدید محتوای جدیدی برای شما در نظر خواهد گرفت و خصوصیات جدیدی به بازی اضافه خواهد کرد .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

دانلود بازی شبیه سازی Pinball کامپیوتر Pinball FX3 جدید

مشخصات بازی   pinball fx3:

نام بازی : pinball fx3پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Zen Studiosمنتشر کننده : Zen Studiosسبک بازی :شبیه سازی ، Pinballنوع فایل : ISOلینک مرتبط : steam

Pinball FX3

لینک دانلود