تبلیغات
تور

Thor-ads

تور باید در نبردی به سبک گلادیاتورها به جنگ دوست قدیمی خود یعنی هالک برود تا از وقوع پایان جهان جلوگیری کند

buttom

تبلیغات
بازی زولا

ZulaAds

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند

ZulaCTA

دانلود بازی Pinball FX3 – PC نسخه PLAZA + آپدیت v20171017

به روز رسانی :

1396/08/02 آپدیت v20171017 نسخه PLAZA اضافه شد.

pinball fx3 را می توان یکی از بزرگ ترین و بهترین عناوین شبیه سازی بازی Pinball دانست،نسخه ی اورجینال این بازی حتی دارای حالت گیم پلی چند نفره است .دوره های مسابقاتی ساخته شده توسط بازیکنان و قابلیت League Play موقعیتی پایان ناپذیر برای رقابت در این بازی زیبا ایجاد کرده است(نسخه ی اورجینال بازی) .این بازی  زیبا را از دست ندهید  و اگر دوست دارید در بخش چند نفره رقابت کنید نسخه ی اورجینال آن را تهیه کنید . حالت تک نفره ی این بازی بسیار مهیج است و حالت های گیم پلی متفاوتی دارد ، شما می توانید بخش تک نفره را تجربه کنید و مهارت کسب کنید تا بازیکن بهتری باشید .تمامی میز ها در این بازی به روز رسانی شده اند و نور پردازی بازی بهبود پیدا کرده است . Zen Studios در آپدیت های بعدی از این بازی زیبا پشتیبانی می کند و محتوای جدید برای آن منتشر خواهد کرد .

سایر توضیحات : یک بازی بسیار زیبا و مهیجِ شبیه سازی Pinball که میز هایی بسیار پویا و متنوع دارد ، این بازی را می توان یکی از بهترین یا حتی بهترین بازی Pinball دانست . بازخورد های این بازی بسیار مثبت بوده و کیفیت در پیاده سازی گرافیک ، گیم پلی ،نورپردازی و عناصر دیگر به خوبی رعایت شده است . حتی قابلیت استفاده از دسته برای این بازی در نظر گرفته شده است تا هر گونه دوست دارید از بازی لذت ببرید .به علاوه سازنده ی این بازی با آپدیت های جدید محتوای جدیدی برای شما در نظر خواهد گرفت و خصوصیات جدیدی به بازی اضافه خواهد کرد .


*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

دانلود بازی شبیه سازی Pinball کامپیوتر Pinball FX3 جدید

مشخصات بازی   pinball fx3:

نام بازی : pinball fx3

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2017

شرکت سازنده : Zen Studios

منتشر کننده : Zen Studios

سبک بازی :شبیه سازی ، Pinball

نوع فایل : ISO

لینک مرتبط : steam

Pinball FX3

لینک دانلود