تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Plague Road

بیماری از درون شهر را می خورد … Plague Road داستان دکتری تنهاست که به یکباره محل زندگی خود را ترک کرد و حالا بازگشته است تا در سرنوشت کسانی که روزگاری آنها را پشت سر گذاشته , شریک باشد . سفر شما از منطقه ای امن و از مزرعه شخصی خود شروع می شود و از میان زمین هایی که دچار طاعونی مرگبار شده اند , می گذرد . در طول مسیر , بازماندگان با شما ملاقات خواهند کرد و این تصمیم با شماست که آنها نیز با شما همسفر شوند و یا در مزرعه دکتر بمانند و به توانایی های جدید دست یابند .

سایر توضیحات : Plague Road یکی از بازی های سبک استراتژیک , ماجرایی و نقش آفرینی است که توسط کمپانی Arcade Distillery طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . پیشرفت در مزرعه تماما به شما و کسانی که در آنجا فعالیت می کنند , بستگی دارد . برخی از بازماندگان در حوزه کاری خاصی فعالیت می کنند اما هنوز هم می توانند مفید باشند اگر در جایگاه مناسبی قرار گیرند . بازماندگان بر روی توانایی های شما برای مبارزه با وحشت ایجاد شده توسط طاعون حساب ویژه ای باز کرده اند . 4 سرزمین پیش روی شما قرار گرفته است که باید از تمامی آنها گذر کرده و برای همیشه به این کابوس مرگبار پایان دهید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Plague Road

مشخصات بازی Plague Road :

نام بازی : Plague Roadپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Arcade Distilleryمنتشر کننده : Arcade Distilleryسبک بازی : استراتژیک , ماجرایی و نقش آفرینینوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

Plague Road

لینک دانلود