تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Planet Coaster v1.3.6.45104 + نسخه FitGirl و STEAMPUNKS

Planet Coaster یک بازی شبیه ساز شهر بازی می باشد ، این بازی جاه طلبانه ترین پروژه شبیه سازی می باشد که تا به امروز توسط یک استودیوی بازی سازی ساخته شده است . استودیوی سازنده این بازی Frontier Developments شما را در نقش مدیر یک شهر بازی قرار می دهد ، شما باید با مدیریت این مکان و ساخت بازی های جدید این پارک را تبدیل به یکی از جذاب ترین پارک های دنیا کنید . بازی Frontier Developments به شما این امکان را می دهد که عجیب ترین و جذاب ترین بازی های دنیا را وارد شهر بازی خود کنید . بازی رایانه ای Planet Coaster در تاریخ 17 نوامبر 2016 منتشر شده است و موفق شده است از وب سایت استیم نمره 92% را کسب کرده است .

سایر توضیحات : بازی های شبیه ساز در سال های اخیر تبدیل به پدیده ای جدید در صنعت بازی های رایانه ای شده اند، این سبک که در ابتدا یکی از سبک های کم طرفدارتر بشمار می رفت و محدود به بازی های ورزشی و نظامی می شد ، در سال های اخیر با رشد چشم گیری که داشته است در تمامی زمینه ها فعال می باشد . این سبک همان طور که از نامش نیز پیداست کاملا در رابطه با شبیه سازی می باشد ، به طور مثال اگر شما در حال انجام بازی با نام شبیه ساز تلفن همراه باشید باید انتظار داشته باشید که در آن بازی شما تبدیل به یک تلفن همراه می شوید و باید تمامی کارهای یک تلفن همراه را به طور کامل انجام دهید . سبک شبیه ساز با انتشار بازی هایی نظیر شبیه ساز سنگ و شبیه ساز بز به بازی بازان نشان داد که یک شبک جدی مانند سبک شبیه ساز نیز می تواند مملو از لحظات شاد و جذاب باشد و از طرفی دیگر نیر با انتشار بازی Euro truck Simulator نیز نشان داد که این سبک برای تمامی سنین و سلایق مناسب می باشد . 

نسخه FitGirl v1.3.6.45104 شامل 3DLC زیر می باشد :

– Knight Rider K.I.T.T. Construction Kit – The Munsters Munster Koach Construction Kit – Back to the Future Time Machine Construction Kit

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Planet Coaster

مشخصات بازی Planet Coaster :

نام بازی : Planet Coasterپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Frontier Developmentsمنتشر کننده : Frontier Developmentsnسبک بازی : شبیه ساز – استراتژینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam

Planet Coaster v1.3.6.45104

 Surprise, delight and thrill crowds as you build the theme park of your dreams. Build and design incredible coaster parks with unparalleled attention to detail and manage your park in a truly living world.

لینک دانلود