تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Planet Nomads v.1.0.7.1 نسخه کرک شده GOG

به روز رسانی :

1399/10/09 نسخه Planet Nomads v.1.0.7.1 - GOG اضافه شد.

Planet Nomads

به دلیل سقوط هواپیمای شما در یک سرزمین جدید و ناشناخته، شما مجبور می شوید در جایی قدم بگذارید که تا به حال هیچ انسانی در آن زندگی نکرده است. شما باید در قدم اول برای زنده ماندن تلاش کنید. باید نیاز های اولیه خود نظیر غذا، آب و یک سرپناه را برای خود تهیه کنید تا شاید بعد از آن بتوانید به فکر نجات خود از این سرزمین عجیب باشید. در بازی Planet Nomads شما به عنوان یک شخص در یک مکان جدید قرار گرفته اید که هیچ ایده ای نسبت به آن ندارید. حتی نمی دانید که چه موجوداتی در این سرزمین زندگی می کنند اما باید به خود امید بدهید و برای زنده ماندن تلاش کنید. فراموش نکنید که به سرعت به فکر ساخت یک سرپناه مناسب باشید چرا که می توانید در این سرپناه به کشف مواد جدید دست بزنید و موارد جدیدی را برای بقا پیدا کنید. همچنین با استفاده از این ابزارهای جدید می توانید به جستجو در پیرامون خود بپردازید و این سرزمین جدید را ببینید و با عجایب آن آشنا شوید. البته در این گشت و گذار باید مراقب خود باشید چرا که این سرزمین پر از خطرات مختلف است.

سایر توضیحات: بازی Planet Nomads یک بازی بسیار جذاب در سبک اکشن، ماجرایی و شبیه ساز است که در آن شما به عنوان یک شخص در یک مکان جدید قرار گرفته اید که هیچ ایده ای نسبت به آن ندارید. حتی نمی دانید که چه موجوداتی در این سرزمین زندگی می کنند اما باید به خود امید بدهید و برای زنده ماندن تلاش کنید. این بازی به صورت Sandbox عرضه شده است و تمام و کمال در اختیار شماست و می تواند ایده های خلاقانه شما را پیاده سازی کند. بازی Planet Nomads توسط شرکت بازی سازی Craneballs برای پلتفرم ویندوز تولید و عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

نام: Planet nomads
شرکت سازنده: Craneballs
تاریخ انتشار: 2017
زبان: انگلیسی
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - شبیه ساز
منتشر کننده: Craneballs
رمز فایل: www.download.ir

Planet Nomads v.1.0.7.1 - GOG

Planet Nomads is a singleplayer sci-fi sandbox game of survival on alien planets through block-style building. You are a lone astronaut scientist crash-landing on a strangely captivating planet. Keeping your wit together and securing your basic survival needs that include food, water and building material is the best start towards figuring out a way out of this messy situation.

لینک دانلود