تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر POSTAL Classic and Uncut Extended نسخه TiNYiSO

شما کنترل شخصیت Postal را برعهده دارید ، کسی که برای بقا در جهانی که به سمت ویرانی قدم برداشته ، تلاش می کند . POSTAL یک شوتر کلاسیک ایزومتریک است که در آن شاهد انفجارهای فراوانی خواهیم بود . مردان مسلح و عجیب و غریب در هر گوشه ای کمین کرده اند تا شما را به دام اندازند و تنها انتخابتان این است که آنها را قبل از اینکه شما را به چنگ آورید ، با استفاده از یک زرادخانه نابود کرده و راه خود را از میان یک شهر خشونت آمیز پیدا کنید . بازی علاوه بر بخش تکنفره ، از حالت مولتی پلیر نیز پشتیبانی می کند و شما می توانید حداکثر 15 بازیکن دیگر را برای بخش آنلاین دعوت کنید .

سایر توضیحات : POSTAL Classic and Uncut Extendedیکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی Running With Scissors طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . 22 مرحله شامل 16 مرحله مبارزات انتخاباتی اصلی ، 4 مرحله در بسته الحاقی و 2 مرحله در نسخه انحصاری ژاپنی انتظار شما را می کشند . سلاح های متنوعی در بازی وجود دارد که به مرور می توانید به آنها دسترسی داشته باشید . وجود طیف وسیعی از دشمنان مسیر را برای رسیدن به هدفتان ناهموار می کند اما با صبر و استفاده از استراتژی مناسب می توانید آنها را از مقابل بردارید . نسخه Classic and Uncut که به تازگی منتشر شده ، بازی اصلی و بسته الحاقی ویژه (Special Delivery Expansion Pack) را شامل می شود .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

POSTAL Classic and Uncut Extended Center;

مشخصات بازی POSTAL Classic and Uncut Extended :

نام بازی : POSTAL Classic and Uncut Extendedپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Running With Scissorsمنتشر کننده : Running With Scissorsسبک بازی : اکشنامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

POSTAL Classic and Uncut Extended

لینک دانلود