تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر دانلود بازی Project CARS Update 14 + DLC

به روز رسانی :

1394/11/05 - نسخه Project CARS [Update 14 + DLC's] (2015) Steam-Rip - Let'sРlay اضافه شد .

Project Cars در سبک شبیه ساز رانندگی می باشد که توسط استودیو Slightly Mad Studios ساخته شده است و Bandai Namco Games آن را برای PC در سال 2015 منتشر خواهد کرد . بازی Project CARS در ابتدا قرار بود که در سال 2014 برای کنسول های نسل هفتمی منتشر شود ولی چون از موتور بازی سازی و اختصاصی Madness استفاده شده و دارای قدرت بسیاری می باشد تصمیم بر آن شد تا هسته اصلی بازی بر روی کنسول های نسل هشتمی و PC قرار گیرد .

خلاصه داستان : در مجموع دو مود Single و چندین مولتی پلیر در Project Cars وجود دارد . در بخش تک نفره مسابقات با تنوع زیادی همراه هستند و یکی از ویژگی های آن آرکید نبودن بازی می باشد که بازی را بسیار طبیعی تر و سخت تر می کند . بازی Project Cars تحول عظمی در زمینه Racing به وجود آورد از آن جا که بسیار با عنوانین هم نام خود نظیر Forza و Need For Speed فاصله دارد ولی نکات جدیدی در آن وجود دارد که قابلیت تبدیل آن به یک نسخه محبوب و ادامه دار را دارد . در مجموع 80 پیست در 30 ناحیه مختلف وجود دارد . تنوع ماشین ها قابل قبول بوده و انواع کلاس ها ماشین وجود دارد . شما می توانید بازی مهیج Project Cars را از سایت دانلود فارسی دریافت نمایید .

 

دانلود بازی کامپیوتر دانلود بازی Project CARS Update 14 + DLC دانلود بازی کامپیوتر دانلود بازی Project CARS Update 14 + DLC دانلود بازی کامپیوتر دانلود بازی Project CARS Update 14 + DLC

 

 

مشخصات بازی Project Cars :

نام بازی : Project Cars

نام بازی (فارسی) : شبیه ساز رانندگی

پلتفرم :  (کامپیوتر) PC

شرکت سازنده : Slightly Mad Studios

شرکت منتشرکننده : Bandai Namco Games

سبک بازی : ماشین سواری , شبیه ساز

امتیاز متاکریتیک : 83/100

 

 

DLC های موجود در این نسخه :

Aston Martin Track Expansion
Logitech Liveries
Limited Edition Upgrade
Modified Car Pack
Racing Icons Car Pack
Audi Ruapuna Speedway Expansion
Old Vs New Car Pack
Japanese Car Pack
Classic Lotus Track Expansion

Project Cars

لینک دانلود