تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Project RPG

داستان بازی Project RPG از این قرار است که شما ار خواب بیدار می شوید و هیچ ایده ای ندارید که کجا هستید و اصلا چرا اینجا هستید و بدتر اینکه تقریبا هیچ چیز را به یاد نمی آورید. تنها چیزی که در ذهن شما مانده است، صدای پسرتان است که نام شما شما فریاد میزند و از شما کمک می خواهد و صدای همسرتان که به شما می گوید دوستتان دارد اما اصلا نمی دانید و نمی توانید این اتفاقات را به هم ربط دهید. حالا، در جلوی شما یک راه خاکی وجود دارد و شما به راه می افتید. می روید و می روید تا به یک روستا می رسید. سری می چرخانید تا ببینید آیا کسی می تواند به شما کمک کند یا خیر؟ اما هیچ کس حاضر نیست به یک غریبه بی پول کمکی کند. مهم نیست، راه می افتید و با یک اسلحه فروش صحبت می کنید. حالا جریان جالب تر می شود. او با شما یک معامله می کند. شما باید کارهای ریسکی و خطرناکی را انجام دهید و او در ازای این کارها به شما پول خواهد پرداخت. در این راه علاوه بر کسب پول می توانید به جستجوی همسر و فرزند خود نیز بپردازید.

سایر توضیحات:  این داستان زیبا در قالب یک بازی به نام Project RPG به شما معرفی شده است و شما می توانید در یک دنیای آزاد و باز به کسب و کار بپردازید تا شاید بتوانید راز از دست دادن همسر و فرزند خود را بیابید. در این بازی شما می توانید با افراد مختلف به مبادله و تجارت بپردازید و از اسلحه های مختلف برای دستیابی به موفقیت استفاده کنید. بازی Project RPG توسط شرکت Acuze Interactives برای پلتفرم ویندوز و در سبک اکشن و ماجرایی عرضه شده است.

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود project rpg جدید

مشخصات بازی Project RPG:نام بازی : Project RPGپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Acuze Interactivesمنتشر کننده : Acuze Interactivesسبک بازی : اکشن – ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam

Project RPG

لینک دانلود