تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی PULSAR Lost Colony v31.3 Beta – Early Access برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/03/20 نسخه PULSAR Lost Colony v31.3 Beta - Early Access اضافه شد .

PULSAR Lost Colony

در سبک اکشن , ماجراجویی , شبیه ساز می باشد که توسط استودیوی مستقل Leafy Games ساخته شده و استودیوی مذکور بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . با دیگر بازیکنان تیم تشکیل داده و به وسیله ی سفینه ی فضایی خود در اعماق کهکشان کاوش کرده و به دنبال هرج و مرج ها بروید . هر بازیکن یک نقش خاص در این کشتی فضایی دارد از کاپیتان , خلبان , دانشمند , متخصص سلاح گرفته تا مهندس . هماهنگی بین نیروها باعث بالا رفتن بازدهی شما و بیشتر زنده ماندنتان در فضا می شود . شما می توانید در

 بازی PULSAR Lost Colony

کنترل تمام ایستگاه ها را در کنترل خود داشته , سیاره های دیگر را برای جستجو زندگی اسکن کرده , جنگی را آغاز کرده و یا در زمانی که نیروی کافی برای مقابله ندارید از جنگ مورد نظر فرار کنید . استراتژی بازی در دستان شما بوده و کاملا به شما بستگی دارد . ماموریت های بازی PULSAR Lost Colony بسیار متنوع بوده و شما می توانید به دنبال ایستکاه های رها شده گشته و یا قطعات مورد نیاز خود را کاوش کنید . بازی PULSAR Lost Colony به گونه ای طراحی شده است که آن را به صورت co-op تجربه کنید و از آن لذت ببرید البته این بدان معنا نیست که نمی توانید آن را به صورت تک نفره تجربه کنید ولی تجربه ی آن در کنار دوستان خود به صورت آنلاین لذت های خاص خود را خواهد داشت .
نام: PULSAR Lost Colony
حجم فایل: 2.44 گیگابایت
شرکت سازنده: Leafy Games
تاریخ انتشار: 2015
امتیاز استیم: 9
ورژن: v31.3 Beta
نسخه: Early Access
آپدیت: June 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - شبیه ساز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Leafy Games
رمز فایل: www.download.ir

PULSAR Lost Colony v31.3 Beta - Early Access

Team up to operate an advanced starship and explore a randomized galaxy falling into chaos. Each player assumes a role aboard the ship: Captain, Pilot, Scientist, Weapons Specialist and Engineer. Coordination between your crewmembers will be essential in order to survive the perils that await you.

لینک دانلود