تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر The Purring Quest

بازی The Purring Quest در سبک فانتزی می باشد که توسط استودیوی مستقل Valhalla Cats ساخته شده و استودیوی مذکور بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . آیا تا به حال خواستید جای یک گربه باشید؟ شما قادر خواهید بود تا به لطف این بازی ماجراجویی , پلتفرمینگ The Purring Quest این تجربه را داشته باشید .

خلاصه داستان : در این بازی شما در نقش Kimchi یک گربه می باشید که یک ماجراجویی طنز آمیزی را در اینترنت با دیگر گربه های مشهور آغاز می کنید . در The Purring Quest مطمئنا اولین چیزی که به چشم شما می آید گرافیک جذاب بازی است . انیمیشن های بازی تماما به صورت خلاقانه و با زحمت های بسیار تهیه شده است و تمامی آنها الگو گرفته از استودیوهای بزرگی نظیر Disney و Warner می باشد . بازی The Purring Quest به صورت 2D یا همان دو بعدی می باشد که با گیم پلی جذاب و موسیقی متن های فوق العاده و از همه مهمتر صداگذاری کارکترها توسط بازیگران مشهور از جمله ویژگی های این بازی می باشد .

مشخصات بازی :نام بازی : The Purring Questپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : Valhalla Catsمنتشر کننده : Valhalla Catsسبک بازی : پلتفرمینگ , ماجراجوییحجم فایل : 412 مگابایتنوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam
لینک دانلود