تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Quantum Replica نسخه RELOADED

سال 2084 است و جهان به یک اتحادیه تجاری بی رحمانه تبدیل شده که با عنوان سندیکا شناخه می شود . در زیر نور نئون های نورانی شهر بی پایان، شهروندان زندگی خود را از دست می دهند، از ارتش های مزدور و رئیسان نادانشان می ترسند . در اینجا اسرار تلخ و عمیقی دفن شده اند . اسرارهایی که باید پیدا کنید . شما آلفا هستید، یک مرد جوان که بدون هیچ حافظه ای بیدار می شود. آلفا باید به وسیله ی نیروهای تاریک، درگیر جنگ و رمز و راز باشد . آلفا باید از طریق یک جادوگر برای رسیدن به گذشته و آینده خود این کار را انجام دهد . زمان را کنترل کنید تا از چشم تمام کاراکترهای این شهر فرار کنید و از نگهبانانی که بعد از شما فرستاده می شوند ، ناپدید شوید .

سایر توضیحات : Quantum Replica یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی ON3D Studios طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی 1C Company برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . در حالی که در کشف شهر هستید و به دنبال سرنخی درباره وجودتان ، قدرتهایی را میبنید که تواناییهای شما را افزایش می دهد . به سرعت در سایه زمان حرکت کنید و جداول را با تکنولوژی پیشرفته و مهارت های خود بیدار کنید . زمان و فضا در اراده شماشت ، اسرار تاریک این سندیکا را کشف کنید . گیم پلی پنهان و گام به گام ، کاوش در شهرهای Cyberpunk با 5 منطقه مجزا ، توانایی های دستکاری زمان برای غلبه بر دشمنان و جلوگیری از حضور در محیط های خصمانه ، امکان فرار با تکیه بر مجموعه ای از گجت های در اختیار و شکست دادن کارفرمایان قدرتمند تنها بخشی از ویژگی های بازی را شامل می شوند .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

Quantum Replica Center

مشخصات بازی Quantum Replica :

نام بازی : Quantum Replicaپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : ON3D Studiosمنتشر کننده : 1C Companyسبک بازی : اکشنامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Quantum Replica

لینک دانلود