تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر ReCore Definitive Edition نسخه FitGirl

به روز رسانی :

1399/05/25 نسخه ReCore Definitive Edition - FitGirl اضافه شد.

ReCore

حدود 200 سال آینده روایت می شود . در اوایل سال 2020، یک بیماری به نام Dust Devil Plague شروع به ویران کردن زمین می کند . یک سازمان به نام Mandate به رهبری جهانی , برای مبارزه با بیماری دست بکار می شود , اما با گذشت زمان و شکست در تمامی آزمایشات , زمین به مکانی غیر قابل سکونت بدل می گردد . Mandate چندین ماموریت را به یک سیاره جدید به نام Far Eden صورت می دهد . Far Eden در دهه اول قرن بیست و یکم چندین سال نوری با زمین فاصله دارد . چندین هزار سازه برای ساخت تاسیسات پردازش جوی در Far Eden فرستاده شده و اولین گروه مهاجرین به مرکز سیاره جدید فرستاده می شوند . مهاجرین 200 سال در خواب عمیقی فرو رفته اند و منتظرند تا فرایند تراریختگی به پایان رسد . در طول این دوره ، بسیاری از مهاجران جان خود را از دست داده و corebots خراب شده اند . بازی ReCore یکی از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط کمپانی Armature Studio طراحی و ساخته شده و در سال 2016 توسط کمپانی Microsoft Studios برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . داستان در مورد جول آدامز ، یکی از اولین داوطلبان مستعمره فرات اودنو که بعد از قرن ها از خواب بیدار و متوجه می شود که هیچ چیز طبق برنامه پیش نرفته است , روایت می شود . همراه با سه ماشین رباتیک که به نام corebot شناخته می شود , راه خود را به سمت Eden پیش می گیرند تا اسرار این ماموریت شکست خورده را کشف کنند . محیط بازی ReCore , جهان باز بوده و این امکان به پلیر داده می شود تا آزادانه به اکتشاف و جمع آوری منابع مختلف بپردازد . اسلحه جول تنها برای آسیب به مجموعه ای خاص از دشمنان طراحی شده است . در نبردها شما تنها نخواهید بود و corebots ها شما را کمک خواهند کرد . در این بازی شما در قالبب شخصیت جول به ایفای نقش می پردازید , کسی که توانایی های منحصر بفرد داشته و با کمک شما و سایر همرانتان می تواند آن توانایی ها را بهبود و ارتقا بخشد .

فایل های موجود در پوشه Recore-T0X1C3333MKDEV باعث می شود تا دیگر نیازی به نسخه Trial نباشد و شما بتوانید بازی را به راحتی اجرا نمایید

نام: ReCore
حجم فایل: 9.30 گیگابایت
شرکت سازنده: Armature Studio, Comcept
تاریخ انتشار: 2018
امتیاز استیم: 6
نسخه: CODEX - FitGirl
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی ، اکشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Xbox Game Studios
رمز فایل: www.download.ir

ReCore Definitive Edition - FitGirl

From legendary creator Keiji Inafune and the makers of Metroid Prime comes the ReCore: Definitive Edition, an action-adventure masterfully crafted for a new generation.You are Joule Adams, one of the last remaining humans on the planet Far Eden, a mysterious and dangerous world controlled by robotic foes bent on your destruction. To survive you must forge friendships with a courageous group of Corebot companions, each with unique abilities and powers.

لینک دانلود