تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Red Barton and The Sky Pirates نسخه PLAZA + آپدیت 1

به روز رسانی :

1396/05/29 آپدیت 1 نسخه PLAZA اضافه شد.

Red Barton and the Sky Pirates یکی از جذابترین بازی های آرکید سوم شخص بشمار می آید که نبردهای هوایی را به تصویر می کشد و خاطرات بازی های کلاسیکی مانند Star Fox و After Burner را در یادها زنده می کند . بازی با سبکی کارتونی و گرافیکی فوق العاده روانه بازار شده است . در این بازی شما در قالب شخصیتی به نام Red Barton به ایفای نقش می پردازید , یک خلبان ماهر جنگ جهانی اول که برای نجات عشق و کسب افتخار , تمامی خطرات را به جان خریده است . در طول بازی با دشمنان مختلفی روبرو خواهید شد که هرکدام دارای توانایی مخصوص به خود هستند و شما هم آنچنان ضعیف نخواهید بود زیرا هرچه عملکرد بهتری از خود نشان دهید بازی این امکان را به شما می دهد تا به سلاح ها و تجهیزات قدرتمند و پیشرفته تری دسترسی داشته باشید .

سایر توضیحات : Red Barton and The Sky Pirates یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی Schism Worldwide طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Plug In Digital برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . طبق گفته سازندگان بازی , در روزهای آینده شاهد انتشار آپدیت های جدید خواهیم بود که مراحل جدیدتری را به بازی خواهد افزود و یک داستان خطی پیچیده و پرفراز و نشیب روایت می شود . در کنار بخش تکنفره , حالت های مختلفی مانند Night Mode وجود دارد که در آنها سطوح دشواری بازی کمی متفاوت تر خواهد بود و به نوعی سعی دارد توانایی و مهارت های کسب شده شما در طول بازی را به چالش بکشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Red Barton and The Sky Pirates نسخه PLAZA

مشخصات بازی Red Barton and The Sky Pirates :

نام بازی : Red Barton and The Sky Pirates پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2017 شرکت سازنده : Schism Worldwide منتشر کننده : Plug In Digital سبک بازی : اکشن نوع فایل : ISO لینک مرتبط : STEAM

Red Barton and The Sky Pirates

لینک دانلود