تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Renoir نسخه Reloaded

Noir به زبان فرانوسی به معنای سیاه و تاریک می باشد ، در اوایل دهه 40 میلادی سبک جدیدی در فیلم های ساخته شده در ایالات متحده پدید آمد که به این سبک noir می گفتند . فیلم های سبک noir معمولا فیلم هایی راز آلود با فضایی تاریک و جنایی بود ، این سبک به سرعت به محبوب ترین سبک در آن دوران تبدیل شد و تا اواخر دهه 50 سبک حاکم سینمای آمریکا به شمار می رفت . محبوبیت بالای این سبک باعث شده است که بازی سازان بسیاری که قصد روایت یک داستان تاریک و جنایی را دارند از این سبک استفاده کنند زیرا این سبک پتانسیل داستانی بسیار بالایی دارد و همچنین اتمسفر بسیار گیرای این سبک در کنار سبک هنری آن باعث می شود که محصول نهایی شاهکاری همچون بازی Max Payne شود . در سال 2016 و در فضایی که اکثر بازی سازان تمرکز خود را بر روی خلق بازی هایی با صحنه های سینمایی کرده اند یک استودیوی مستقل به نام Black Wing Foundation اقدام به خلق بازی Renoir کرده است که یک بازی ماجراجویی در سبک نویر می باشد که برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است .

سایر توضیحات : در این بازی شما در نقش کارآگاه James Renoir می باشید او یکی از معروف ترین و باهوش ترین کارآگاه های شهر می باشد و در حال حل کردن یکی از مهم ترین پرونده های دوران کاری خود می باشد . در جریان حل یکی از پرونده هایش کاراگاه Renoir به طرز مرموزی کشته می شود ، اما روح Renoir در این دنیا باقی می ماند و کارآگاه به دنبال حل کردن آخرین پرونده کاری خود می رود تا متوجه شود که چه کسی خودش را به قتل رسانده است . بازی مملو از پازل های جذاب و بسیار پیچیده می باشد که برای حل آنها احتیاج به یک ذهن متمرکز دارید . بازی Renoir در تاریخ 16 نوامبر 2016 منتشر شده است و موفق شده است امتیاز 88% را از وب سایت استیم کسب کند .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Renoir نسخه Reloaded

مشخصات بازی Renoir :

نام بازی : Renoirپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Black Wing Foundationمنتشر کننده : Black Wing Foundationسبک بازی : ماجراجویینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Renoir

لینک دانلود