دانلود بازی کامپیوتر Reservoir Dogs Bloody Days نسخه HI2U + آپدیت v20170529

به روز رسانی :

1396/03/11 آپدیت v20170529 نسخه Battery اضافه شد.

شلیک , کشتن , سرقت و مرگ را تماما می توانید بطور خالص در Reservoir Dogs با سبک نمایشی از بالا به پایین تماشا کنید . هرگز کاری رو دوبار تکرار نکنید بلکه سعی کنید تا از ابتدا آغاز نمایید . بازی این اجازه را به شما می دهد تا آزادانه هر شحصیتی را که علاقه مند هستید کنترل نمایید و روند بازی به صورتی است که تمامی کاراکترها با یکدیگر برخورد دارند و بر سرنوشت بازی تاثیر می گذارند و جالب است بدانید همین اتفاق در بخش co-op نیز وجود داشته و همین مسئله باعث شده تا چندین پایان در انتظار شما باشد . در این بازی از مکانیکی استفاده شده است که بسیار پرتنش بوده و نحوه استراتژی بازی به صورتی است که پس از مدت ممکن است شما را به خود معتاد کند .

سایر توضیحات : Reservoir Dogs Bloody Days یکی از بازی های سبک اکشن و استراتژیک است که توسط کمپانی Big Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Big Star Games برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . 18 سرقت خونین که هرکدام به نحوی توانایی و مهارت های شما را به چالش می کشند و شما باید تمامی هوش خود برای گمراه کردن پلیس و پیدا کردن راه فراری از قانون , بکار گیرید . شش گانگستر بدنام Mr. Blonde, Mr. Blue, Mr. Brown, Mr. Orange, Mr. Pink و Mr. White که هرکدام داستان خود را روایت می کنند .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Reservoir Dogs Bloody Days نسخه HI2U

مشخصات بازی Reservoir Dogs Bloody Days :

نام بازی : Reservoir Dogs Bloody Daysپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Big Gamesمنتشر کننده : Big Star Gamesسبک بازی : اکشن و استراتژیکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Reservoir Dogs Bloody Days

لینک دانلود