دانلود بازی کامپیوتر Revolve نسخه HI2U

در این بازی شما در قالب سفینه فضایی به نام Reevo به ایفای نقش می پردازید , سفینه ای که سعی دارد خود را از جهان dystopian نجات دهد . امکاناتی از قبیل افزایش سرعت ، ترمز ، پرش و تغییر گرانش برای فرار از این سیاره نفرین شده در اختیار شما قرار داده شده است . فرامش نکنید که شما کنترل کامل بر روی Reevo نخواهید داشت . هرکدام از امکاناتی که در قسمت قبل ذکر شد دارای انرژی محدودی می باشند و برای پر شدن مجدد انرژی Reevo به طور خودکار باید کمی صبور باشید . بنابراین مدیریت زمان و انرژی یکی از مهمترین عناصر بازی بشمار می آید .

سایر توضیحات : Revolve یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی Rusty Bolt طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . با هرتصمیم که در طول مراحل بازی اتخاذ می کنید روند بازی دچار تغییر و تحول می شود و جهان پیرامونتان نسبت به آن واکنش نشان خواهد داد . مبنای بازی بر اساس علم فیزیک پایه ریزی شده است , اقدامات صورت گرفته و بازتاب اتفاقات نسبت به اقدامات صورت گرفته . وجود بیش از 70 مرحله مختلف با ویژگی های  گرانش معکوس و صفر , امکان بازی با سایر رقبا , بیش از 20 اچیومنت و وجود بخش Level Editor تنها بخشی از این بازی ساده و در عین حال سرگرم کننده بشمار می آید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Revolve نسخه HI2U

مشخصات بازی Revolve :

نام بازی : Revolveپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Rusty Boltمنتشر کننده : Rusty Boltسبک بازی : اکشننوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Revolve

لینک دانلود