تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Rig n Roll نسخه PROPHET

ایا تا به حال به فکر رانندگی با کامیون افتاده اید ؟ آیا علاقه مند به رانندگی با کامیون های سنگین و حمل بار می باشید ؟ به لطف بازی رایانه ای Rig n Roll و سبک شبیه ساز امروزه شما می توانید به عنوان هر فردی و در هر نقشی ظاهر شوید . بازی رایانه ای Rig n Roll در سال 2010 و توسط استودیوی بازی سازی 1C Company که یکی از پیشگامان ساخت بازی در سبک شبیه ساز می باشد ، این استودیو تاکنون تجربه ساخت بازی های بسیاری نظیر سری محبوب Euro Truck Simulator را در کارنامه هنری خود داشته است ، بازی رایانه ای Rig n Roll از اولین تجربیات استودیوی مذکور در ساخت این سری بازی ها می باشد ، که در نهایت به انتشار بازی رایانه ای Rig n Roll منجر شد .

سایر توضیحات : در بازی رایانه ای Rig n Roll شما در نقش یک جوان می باشید که به تازگی به کالیفورنیا سفر کرده است و قصد دارد تا رویای زندگی خویش که احداث بزرگترین کمپانی حمل و نقل جاده ای است را دنبال کند ، اما برای رسیدن به ابن هدف او راه درازی در پیش دارد و جاده ها و کمپانی های بسیاری بر سر راهش قرار دارند . بازی رایانه ای Rig n Roll دنبالی ای مستقیم بر سری معروف Hard Truck می باشد . در این بازی تمام جاده های کالیفورنا و سایر ایالات به طور کامل شبیه سازی شده اند که باعث جذابیت این بازی شده است ، همچنین تعداد بسیاری از کمپانی های ماشین سازی برای این بازی لایسنس شده اند که به شما این اجازه را می دهد که سفر خود را با هر ماشینی که به آن علاقه دارید آغاز کنید . بازی رایانه ای Rig n Roll در تاریخ 4 ژوئن 2010 آغاز شده و موفق به کسب نمره 48% از وبسایت استیم شده است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Rig n Roll نسخه PROPHET

مشخصات بازی Rig n Roll :

نام بازی : Rig n Rollپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2010شرکت سازنده : 1C Companyمنتشر کننده : 1C Companyسبک بازی : شبیه سازنوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam

Rig n Roll

لینک دانلود