دانلود بازی RimWorld v1.2.2900 نسخه Portable برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1399/11/21 نسخه RimWorld v1.2.2900 - Portable اضافه شد.

RimWorld

یکی از بازی های علمی تخیلی می باشد که توسط هوش مصنوعی روایت می شود . به گفته سازندگان بازی برای ساخت RimWorld از Dwarf Fortress, Firefly و Dune الهام گرفته اند . در ابتدا شما بازی را با سه بازمانده آغاز می کنید که از کشتی فضایی جان سالم به در برده اند و حالا در جهانی دور گرفتار شده اند . مدیریت زندگی این موجودات در دستان شماست و یک تصمیم اشتباه می تواند تمام رویاها و امیدهای آنان را بر باد دهد . یکی از ویژگی های بارز بازی های علمی تخیلی , قدم نهادن در مکانیست که ممکن است هیچگاه آن را در جهان واقعی تجربه نکنید .سایر توضیحات :

بازی RimWorld

یکی از بازی های سبک شبیه ساز و استراتژیک است که توسط کمپانی Ludeon Studios طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . مدیریت خلق و خو ، نیازها ، خستگی ها و بیماری های مستعمره نشینان تماما در اختیار شما قرار دارد . برای آنکه بتوانند سالیان طولانی در یک مکانی زندگی کنند نیاز به سرپناه خواهند داشت و شما باید با استفاده از امکاناتی که در اختیارشان قرار می دهید این هدف را به واقعیت بدل کنید . رام کردن حیوانات خانگی و مبارزه با حیوانات وحشی یکی دیگر از مسئولیت های شما بشمار می آید . در طول بازی ممکن است از طرف دزدان دریایی ، قبایل متخاصم ، حیوانات وحشی ، حشرات غول پیکر و ماشین های کشتار باستان مورد هجوم قرار گیرید پس سعی کنید در لحظات حساس بهترین تصمیم را اتخاذ نمایید تا میزان تلفات را به حداقل رسانید . زمانی که تجربه کافی در بازی را به دست آورید این اجازه به شما داده می شود تا به کشف دنیاهای جدید پرداخته و با استفاده از سفینه های فضایی تجارت بزرگ خود را براه اندازید .  
نام: RimWorld
حجم فایل: 186 مگابایت
شرکت سازنده: Ludeon Studios
تاریخ انتشار: 2018
امتیاز استیم: 10
ورژن: v1.2.2900
نسخه: Portable
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: ندارد
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک - شبیه سازی
امکان استفاده بصورت آنلاین: exe
منتشر کننده: Ludeon Studios
رمز فایل: www.download.ir

RimWorld v1.2.2900 - Portable

RimWorld is a story generator. It’s designed to co-author tragic, twisted, and triumphant stories about imprisoned pirates, desperate colonists, starvation and survival. It works by controlling the “random” events that the world throws at you. Every thunderstorm, pirate raid, and traveling salesman is a card dealt into your story by the AI Storyteller. There are several storytellers to choose from. Randy Random does crazy stuff, Cassandra Classic goes for rising tension, and Phoebe Chillax likes to relax.

لینک دانلود